سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
کد خبر : 19307
به گزارش کنگ خبر؛ : حضور جهادی فرماندار شهرستان بندرلنگه در صحنه آتش سوزی پمپ بنزین کنگ/ حریق در پمپ بنزین بندرکنگ مهار شد/ مصدومیت سه آتش نشان براثر استشاق دود+ تصاویر

حریق درپمپ بنزین بندرکنگ ۲۰۰میلیون تومان خسارت به این جایگاه سوخت وارد کرد و سه نفر از آتش نشانان بر اثر استنشاق دود و گرمازدگی براثر شدت آتش روانه بیمارستان شدند.

به گزارش کنگ خبر، دکتر غلامرضا آباد فرمانداربندرلنگه همانند یک فردشجاع و نترس همراه با کاپیتان عسکری نسب مدیر اداره بنادر ودریانوردی به کمک آتش نشانان رفت و با نظارت دقیق برای مهارآتش دستورات لازم را می داد تا این آتش به مخزن بزرگ بنزین سرایت نکند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در گفت وگو با خبرنگار کنگ خبر، اظهار کرد: در ساعت ۱۳و ۱۰ دقیقه پمپ بنزین یوسفیان بندرکنگ در ۵کیلومتری مرکز شهرستان بندرلنگه دچار حریق شد که در این حادثه دو خودروی وانت حامل مخازن سوخت کاملا در آتش سوختند وسعت آتش به حدی بود که مراکز آتش نشانی شهرداری بندرلنگه، بندرکنگ ، اداره بنادر ودریانوردی و فرودگاه بندرلنگه جهت مهار آتش به محل حادثه اعزام و پس از ۵۰دقیقه، آتش در این محل به طور کامل مهار گردید و خوشبختانه این حادثه هیچگونه خسارت جانی در بر نداشته است.

ایوب زارعی شهرداربندرکنگ در خصوص این حادثه اظهار کرد: بعد از۵ دقیقه از وقوع حریق در جایگاه پمپ بنزین بندرکنگ آتش نشانان این ایستگاه برای خاموش کردن حریق به محل حادثه رفتند اما شدت آتش بقدری زیاد بود که از آتش نشانان شهرداری بندرلنگه، اداره بنادر و دریانوردی و ایستگاه آتش نشانی فرودگاه کمک خواسته شد و این حریق با کمک این عزیزان بعد از ۵۰دقیقه تلاش مهارشد.

وی افزود: حریق که درساعت ۱۳وپانزده دقیقه مورخه ۲۹خردادماه ۹۷درقسمتی ازجایگاه پمپ بنزین بندرکنگ براثراتصالی یک خودروپیکان بارکه حامل نفت سفیدبودآتش گرفت و درنتیجه حریق به قسمتی از این جایگاه سرایت وشعله های آتش یک خودروپیکان باری که دراین جایگاه توقف نموده بوددچارآتش سوزی شد .

شهردار بندرکنگ تصریح کرد:  دراین حادثه حدود۲۰۰میلیون تومان خسارت به این جایگاه گردید و قسمتی ازجایگاه پمپ بنزین تخریب شد و سه نفر از آتش نشانانی که برای مهارآتش کمک می کردند بر اثرشدت زیادآتش  و دود ناشی از سوخت دچار تنگی نفس و گرمازدگی شدندکه بلافاصله به وسیله آمبولانس اورژانس و بهداری نیروی دریایی سپاه فوری به بیمارستان شهدای بندرلنگه انتقال یافتند.

گفتنی است دراین حادثه فرمانداربندرلنگه ، مدیر اداره بنادر ودریانوردی، شهرداربندرکنگ همانند سایر افراد شجاعانه و دلیرانه به کمک آتش نشانان شتافتند و با راهنمایی و نظارت دقیق خود ازشعله ورشدن آتش به قسمت اصلی مخزن بنزین جلوگیری به عمل آوردند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان