به گزارش کنگ خبر؛

همکاری روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها، دغدغه خبرنگاران بندرلنگه‌ای

در بندرلنگه به جز روابط عمومی چند اداره، بقیه روابط عمومی ها همکاری مطلوبی با خبرنگاران ندارند و متأسفانه این ادارات جایگاه روابط عمومی را به خوبی درک نکرده اند.

کد خبر : 19185
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
همکاری روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها، دغدغه خبرنگاران بندرلنگه‌ای

در شهرستان بندرلنگه به جز روابط عمومی چند اداره، بقیه روابط عمومی ها همکاری مطلوبی با خبرنگاران ندارند و متأسفانه این ادارات جایگاه روابط عمومی را به خوبی درک نکرده اند.

 

به گزارش کنگ خبر، امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست که روابط عمومی نقش و تأثیر بسزایی در رشد و توسعه سازمان ها دارند و روابط عمومی ها مرکز اطلاعات و ارتباطات سازمان ها و نهادها هستند.

 

در قدیم روابط عمومی ها به شکل امروزی نبودند و به جرأت می توان گفت که اصلا روابط عمومی معنایی نداشت، ولی روابط عمومی ها نقش پر رنگی در سازمان ها و نهادها دارند، به طوری که تصور سازمان یا نهادی بدون روابط عمومی خیلی سخت است.

 

ارتباط سازمان با بیرون از آن به ویژه با رسانه ها از جمله مهم ترین وظایف روابط عمومی نهادها و سازمان ها بوده و این وظیفه مهم آن ها می تواند در پیشرفت سازمان سهم بسیاری داشته باشد.

 

ارتباط مناسب روابط عمومی سازمان ها با رسانه ها می تواند سبب ارائه اطلاع رسانی صحیح آن سازمان در زمینه برنامه ها، سیاست ها و عملکرد سازمان به مردم شود.

 

در عصری که به عصر ارتباطات معروف بوده، بدون شک تعامل هر چه بیشتر روابط عمومی سازمان ها با رسانه ها می تواند پیشرفت در کارها را به دنبال داشته باشد.

 

همکاری روابط عمومی ها با رسانه ها می تواند پیگیری بهتر مشکلات مردم را که از رسالت های اصلی رسانه ها بوده به همراه داشته باشد، مسئله ای که خیلی از سازمان ها از آن غافل بوده و توجهی به آن نمی کنند که نمونه های آن در شهرستان بندرلنگه مشاهده می شود.

 

در بندرلنگه در میان ادارات و نهادهای آن، برخی روابط عمومی ها همکاری مناسبی با رسانه ها برای پوشش های خبری و ارائه کار ندارند و این یک مشکل اساسی برای خبرنگاران و رسانه های این شهرستان است.

 

در این شهرستان به جز روابط عمومی چند اداره، بقیه روابط عمومی ها همکاری مطلوبی با خبرنگاران ندارند و متأسفانه این ادارات جایگاه روابط عمومی را به خوبی درک نکرده اند.

 

البته  علتی دیگر که شاید بتوان به عنوان عدم همکاری و استفاده از توان بالقوه تمام رسانه ها در شهرستان بندرلنگه یاد کرد، نبود پست روابط عمومی در اکثر ادارات و نهادها و ضعف در روابط عمومی های ارگان های مختلف می باشد!

 

در حال حاضر عدم همکاری روابط عمومی ادارات بندرلنگه با خبرنگاران این شهرستان، به یکی از مشکلات اساسی این قشر تبدیل شده و خبرنگاران این شهرستان انتظار دارند که این مشکل هر چه سریع تر بر طرف شود زیرا همکاری و تعامل هر چه بیشتر میان ادارات و نهادها با خبرنگاران می تواند رفع مشکلات شهرستان را به دنبال داشته باشد.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان