به پاس قدردانی در پی حضور پرشکوه مردم شهرستان صادر شد:

پیام تقدیر فرماندار از حضور مردم شهرستان بندرلنگه در راهپیمایی روز جهانی قدس

“غلامرضاآباد”فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی از حضور گسترده، حماسی و دشمن شکن مردم این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.

کد خبر : 19150
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
پیام تقدیر فرماندار از حضور مردم شهرستان بندرلنگه در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش کنگ خبر، “غلامرضاآباد”فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی از حضور گسترده، حماسی و دشمن شکن مردم این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

خداوند متعال را سپاسگزاریم که بار دیگر، شاهد حضور گسترده و حماسی ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایتمدار ، متدین و روزه دار شهرستان بندرلنگه در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بودیم که با ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در راستای تحقق آرمان رهایی قدس شریف از دست اشغالگران صهیونیست به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است.

 

این حماسه بزرگ که با وحدت، بصیرت، همدلی و همزبانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، ثابت کرد که ملت ایران حافظ دستاوردهای انقلاب و به خصوص روز قدس به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) است و نسبت به رهنمودهای مقام معظم رهبری و ولایت فقیه نیز اعتقاد راسخ دارند و به آن وفادارند.

 

بی شک این حضور آگاهانه در شرایطی که جهان اسلام در شرایط حساسی به خصوص در فلسطین قرار دارد و گرفتار مزدوران استکبار جهانی است، تاثیر بسزایی در آگاه شدن مردم دنیا نسبت به مظلومیت مردم فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی دارد و مردم با حضور دشمن شکن خود، پیام مظلومیت مردم فلسطین و جهان اسلام را به دنیا اعلام کردند و قطعا این مشت های گره کرده و فریادهایی که بر سر آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب سر داده شد، در رهایی قدس شریف از چنگال رژیم ددمنش غاصب صهیونیستی، تاثیر گذار است.

 

“شهرستان بندرلنگه” شاهد خلق حماسه ای دیگر بود. مردم مومن و روزه دار ثابت کردند که با آگاهی و بصیرتی ستودنی در مسیر دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین پایدار و استوارهستند .

 

در روزها و هفته های گذشته دنیا شاهد بود رژیم نامشروع صهیونیستی با خشونت سفاکانه و بی بدیل، خون کودکان و زنان بی گناه فلسطینی را به زمین ریخت.

 

در این روزها دلی نیست که برای فلسطین و مظلومیت آن به درد نیاید.مردم همیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه در روز قدس با دیدن آلام و دردهای برادران فلسطینی خود خیابانها و کوچه های این شهر را با حضور پر شور خود آذین بستند.

 

در این حضور همه دوش به دوش هم فریاد مرگ بر اسرائیل ومرگ بر آمریکا را سر دادند و به دنیا این پیام را دادند که مبارزه با ظلم و تجاوز هدف و آرمان مشترک همه مسلمانان است .

 

ضمن تحسین و ارج نهادن به شور و شعور راهپیمایان روز جهانی قدس، از آحاد اقشار مردم فهیم و با ایمان این شهرستان که با ترسیم چهره زیبایی از اتحاد و بصیرت مسلمانان، موجبات عجز و هراس بیش از پیش دشمنان زبون اسلام را فراهم کردند، تقدیر و تشکر نموده، از درگاه ایزد منان، عزت، اقتدار و پایندگی روزافزون اسلام و مسلمین و پیروزی نهایی مردم سرزمین حماسه و مقاومت را خواستاریم.

“غلامرضا آباد”

فرماندار شهرستان بندرلنگه

 

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان