شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
کد خبر : 19035
انتقاد فرماندار بندرلنگه از بکارگیری اتباع بیگانه در برخی صنوف : چرا با وجود بیکاری در بندرلنگه از نیروهای بومی در صنف تعمیرکاران خودرو استفاده نمی‌شود
سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه گفت: چرا با وجود بیکاری در بندرلنگه از نیروهای بومی در صنف تعمیرکاران خودرو استفاده نمی‌شود و اگر هم نیروی فنی و ماهر وجود ندارد چرا اقدامی برای آموزش و سپس به کارگیری آن‌ها صورت نمی‌گیرد این مورد را تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد.
 
 
به گزارش کنگ خبر، غلامرضا آباد سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه صبح امروز به صورت سرزده از اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرلنگه بازدید نمود و از نزدیک در جریان مشکلات و فعالیت های این اداره قرار گرفت .
 
 
سرپرست فرمانداری بندرلنگه در این بازدید طی سخنانی به اهمیت فعالیت تعاونی ها و پیشبرد آنها اشاره کرد و خواستار تقویت آنها و ایجاد اشتغال در سطح منطقه شد.
 
آباد افزود: ارائه خدمات مطلوب به مردم و رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین از وظایف مسئولین و کارکنان ادارات است .
 
 
وی تصریح کرد: در راستای بهبود خدمات به مردم و به منظور عملیاتی کردن تکریم و حقوق ارباب رجوع و رفع مشکلات ادارات  بازدید از دستگاه های اجرایی  به طور مستمر صورت می‌گیرد.
 
 
 نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه با اشاره به اشتغال اتباع بیگانه در تعمیرگاه‌های خودرو بندرلنگه، افرود: چرا با وجود بیکاری در بندرلنگه از نیروهای بومی در صنف تعمیرکاران خودرو استفاده نمی‌شود و اگر هم نیروی فنی و ماهر وجود ندارد چرا اقدامی برای آموزش و سپس به کارگیری آن‌ها صورت نمی‌گیرد این مورد را تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد.
 
انتهای پیام/ک
عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان