پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
کد خبر : 19014
سرپرست فرمانداری بندرلنگه: : هر گونه صید صنعتی در آب‌های شهرستان بندرلنگه ممنوع است
سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه گفت: هر گونه صید صنعتی در آب‌های خلیج‌فارس در حوزه شهرستان بندرلنگه ممنوع است و با متخلفان با قاطعیت و برابر قانون برخورد خواهد شد.
 

به گزارش کنگ خبر به نقل از ،  خبرگزاری فارس از بندرلنگه، غلامرضا آباد صبح امروز در همایش قرآن یاوران بندرکنگ، اظهار کرد: در جامعه امروزی انسان در معرض آماج حملات روحی و روانی بسیاری قرار دارد و از این بابت نگرانی‌هایی دارد و نیازمند انیس و مونس است و این قرآن کریم است که بهترین مونس برای آرامش انسان است.

وی افزود: باید از قرآن درس و اندرز بگیریم و آموزه‌های قرآنی را در زندگی روزمره به کار ببریم و اگر به دستورات قرآن جامعه عمل بپوشیم هیچ‌گاه معضلات اجتماعی گریبان‌گیرمان نخواهند شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: جامعه‌ای پویا و موفق خواهد بود که با قرآن انس بگیرد و به معانی آن دقت و دستوراتش را عمل کند.

آباد خاطرنشان کرد: با پشت میزنشینی گره‌ای از کار مردم باز نخواهد شد و مدیران باید جهادی عمل کنند و در بین مردم حضور پیدا کنند چرا که به فرموده امام راحل، مردم ولی نعمتان ما هستند و ما نیز مدیر پشت میزنشین نمی‌خواهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه گفت: هر گونه صید صنعتی در آب‌های خلیج‌فارس در حوزه شهرستان بندرلنگه ممنوع است و با متخلفان برابر قانون با قاطعیت برخورد خواهد شد.

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه یادآور شد: این میزها ماندگار نخواهد بود و باید با همکاری همه مردم و مسؤولان این شهرستان را از این وضعیت در بیاوریم و پویاتر وآبادتر از گذشته شود.

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان