سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۹
کد خبر : 18935
معاون فرماندار بندرلنگه: : تشریفات زایدبانکی وام گیرندگان را با مشکل روبروکرده است/ چوب لای چرخ حرکت اشتغالزایی نگذاریم

معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: متاسفانه تشریفات زاید بانکها سبب رکود و وام گیرندگان را بامشکل روبرو کرده است .

 

به گزارش کنگ خبر، جلسه کمیته اشتغالزایی و سرمایه گزاری بندرلنگه با حضورمهندس مرادزرهی معاون عمرانی فرمانداری، رمضانی رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی و اعضای این کمیته در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

 

مراد زرهی معاون عمرانی فرمانداری در این جلسه اظهار کرد: متاسفانه تشریفات زاید بانکها سبب رکود و وام گیرندگان را بامشکل روبرو کرده است .

 

وی گفت باید این تشریفات از دستور کاربانک‌ها حذف گردد و ما نیاید کارهایی که باعث اشتغالزایی می شود را دست کم بگیریم.

 

معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: اکنون مشکلاتی که در جامعه ما بروز کرده علتش همین مواردهاست ما  می‌خواهیم قانون را موبه مو اجرا کنیم و با رعایت قوانین می توان مسائل و مشکلات را حل کرد پس ما بایدکمک کنیم و چوب لای چرخ حرکت اشتغالزایی نگذاریم.

 

زرهی گفت: اکنون جوانان این شهرنیاز به کار دارند و ماباید زمینه های اشتغال خانگی را فراهم کنیم دراین شهرستان ظرفیت ها و پتانسیل های زیادی وجوددارد و باید از آن به نحوشایسته و مطلوب استفاده کرد و باعث رونق کسب و کارشویم .

 

وی خاطرنشان کردمابایدمواردها را در این شهرستان دنبال کنیم و برای جوانان این شهرستان اشتغالزایی ایجادکنیم چه در بحث حمل ونقل ، گردشگری ،.صیدوصیادی و معادن و….. بررسی کنیم و دربحث اشتغالزایی سرعت و شتاب بیشتری انجام شود.

 

معاون فرماندار در پایان یادآورشد: مبلغ۲۳میلیاردتومان به بندرلنگه اختصاص یافته است باید سرمایه گذاران این فرصت راغنیمت شمرند و از ست ندهند و ازتسهیلات استفاده کنند و همه دستگاههاباید راهکار ارائه دهند تا در این شهرستان اشتغالزایی فراوانی به وجود آید.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان