دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
کد خبر : 18923
شب گذشته صورت گرفت : دیدار امام جمعه و فرماندار بندرلنگه با خانواده یکی از شهدای مرزبانی+ تصاویر

 آیت الله سید محمد جواد رکنی امام جمعه و دکتر غلامرضا آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه با خانواده یکی از شهدای مرزبانی و خانواده دو جانباز متوفی در این بندر دیدار کردند.

به گزارش کنگ خبر، شب گذشته آیت الله سید محمد جواد رکنی امام جمعه و دکتر غلامرضا آباد فرماندارسید هادی موسوی سرپرست بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان بندرلنگه با خانواده یکی از شهدای مرزبانی و خانواده دو جانباز متوفی در این بندر دیدار کردند.

 

آیت الله رکنی در این دیدارها اظهار کرد: امروز مدیون خون شهدا هستیم و همگی باید قدردان باشیم چرا که امنیت و آسایش امروز را براحتی بدست نیاوردیم.

 

وی افزود: درب های شهادت هنوز بسته نشده و شهدای مرزبان ادامه دهنده راه شهدای ۸سال دفاع مقدس هستند و با نثار خون خود وجبی از این خاک را بیگانگان نخواهند داد.

 

در ادامه دکتر غلامرضا آباد اضافه کرد: جایگاهی که امروز ما در آن قرار داریم به واسطه خون گرانبهای شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران ما در ۸سال دفاع مقدس و بعد از آن در راه امنیت وطن به دست آمده است و به هیچ طریقی نمی توان  این ایثار عزیرانی که جان خود را در راه اعتلای وطن برکف دست گذاشتند را جبران کرد.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های کاری خود و همچنین امتیازدهی به مدیران را بر مبنای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا قرار داده ام .

 

آباد یادآور شد: در جهت رفع مشکلات این خانواده های عزیز از هیچ فرصتی دریغ نخواهم کرد.

 

انتهای پیام/ک

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان