پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
کد خبر : 18916
به گزارش کنگ خبر؛ : کاش اتاق اصناف بندرلنگه کمی بیشتر دلسوز شهر بود!

مجموعه اتاق اصناف بندرلنگه با مسئولانی که سال‌هاست در این مسئولیت هستند باید تأمل بیشتری داشته باشند، با بررسی در بازار و بازدید میدانی میان بازاریان می‌توان فهمید که اتاق اصناف بندرلنگه جوان‌گرایی و برنامه‌ریزی و عملکرد متفاوت را می‌طلبد .

به گزارش کنگ خبر، بدون تردید یکی از جاهایی که تأثیر مستقیم در زندگی مردم، اشتغال و همچنین ایجاد شور و شوق در جامعه دارد اتاق اصناف است که باید در کشور به‌عنوان یک فرصت شمرده شود به‌خصوص در شهرستان  بندرلنگه که با توجه به موقعیت استراتژیک خود به لحاظ گردشگرپذیر بودن با برنامه و در کنار مردم فعالیت و مدیریت جهادی را از مسئولان که به‌عنوان نمایندگان مردم و بازاریان در آنجا فعالیت می‌نمایند انتظار داشت.

 

همچنین پویایی و پیشرفت بازار  از تأثیرات مستقیم اتاق اصناف در این مقوله است چراکه بامطالعه و کارشناسی و همچنین استفاده از نظرات صاحب‌نظران، نخبگان و پیشکسوتان و باز بودن در اتاق اصناف جهت ارائه برنامه‌ها را مهم دانست و در راه اشتغال‌زایی و از بین بردن نیازهای جامعه تلاش بهتری نمود .

 

همچنین اتاق اصناف تأثیر مستقیم در فرهنگ و فرهنگ‌سازی یک شهر دارد و فرهنگ‌سازی را می‌تواند درزمینهٔ های درست مصرف کردن، شرعی و قانونی جنس فروختن، ایجاد ارتباط بین فروشنده و خریدار ازنظر اقتصادی و غیره داشته باشد.

 

مجموعه اتاق اصناف شهرستان بندرلنگه با مسئولانی که سال‌هاست در این مسئولیت هستند باید تأمل بیشتری داشته باشند، با بررسی در بازار و بازدید میدانی میان بازاریان می‌توان فهمید که اتاق اصناف بندرلنگه جوان‌گرایی و برنامه‌ریزی و عملکرد متفاوت را می‌طلبد و این انتظاری است که هم مردم و هم کسبه از مسؤولان محترم اتاق اصناف این شهرستان دارند.

 

بندرلنگه در سراسر کشور به‌عنوان شهری ساحلی با قدمتی بسیار زیاد شناخته  می‌شود و شهری که می‌خواهد ازنظر گردشگری درآمدزایی، اشتغال‌زایی و پیشرفت  کند باید در بازار آن پویایی و انسجام و همچنین قیمت‌گذاری و رضایت بازاریان مشتریان را در آن در نظر داشت و درراه آن بسیار تلاش کرد .

 

بکارگیری نیروی جوانی، استفاده ازنظر نخبگان و جوانان، ایجاد  آموزش و برگزاری همایش‌ها در جهت پیشرفت بازاربسیار تاثیر گذار است و  این مقوله  مطمئناً می‌تواند آینده بسیار بهتری را برای شهرستان رقم بزنند و همچنین از پیشکسوتان و نظرات آن‌ها در جای خود و با احترام استفاده کرد.

 

 با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و از همه مهم‌تر فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با استفاده و حمایت از کالای داخلی و همچنین تلاش برای ارتقاء سطح زندگی و کیفی اقتصاد مردم باید هر چه بیشتر و با دقت بیشتر تلاش نمود تا بتوان جوانان مملکت و شهرستان را درزمینهٔ های مختلف موفق و سربلندی شهر و کشور را هدف قرارداده و در جهت آن کوشا بود .

 

انتهای پیام/ک

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان