دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
کد خبر : 18887
اهالی محله کوش بندرکنگ از نماینده مجلس درخواست کردند : احداث مدرسه ۶کلاسه دخترانه در محله کوش / قول مساعدت اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان جهت ساخت یک‌باب مدرسه
 اهالی محله کوش بندرکنگ از نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس، احداث مدرسه ۶کلاسه دخترانه در این محله را درخواست کردند.
 
 
به گزارش کنگ خبر، اهالی محله کوش بندرکنگ از ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، احداث مدرسه ۶کلاسه دخترانه در این محله را درخواست کردند.
 
در پی این درخواست ، نماینده مردم شهرستان بندرلنگه در مجلس در دیداری که با خانواده شهید مدنی (مالک زمین اهدائی جهت احداث مدرسه) در شهر کنگ داشت در خصوص این زمین صحبت نمود که مالکان زمین رضایت کامل را در خصوص احداث این مدرسه در زمین مذکور اعلام نمودند.
 
شریفی پس از پیگیری و رایزنی های فراوان با اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، قول مساعدت این سازمان جهت احداث یک باب مدرسه در آن محله را گرفته است.
 
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس نیز طی نامه ای از شهرداری بندرکنگ درخواست واگذاری زمین مربوط برای احداث این مدرسه را نموده است که پس از طی مراحل مربوط با همکاری اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان به زودی شاهد ساخت این مدرسه خواهیم بود که موجبات شادی اهالی  این محله قدیمی را فراهم خواهد آورد.
 
 
انتهای پیام/ک
عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان