پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
کد خبر : 18819
سرپرست فرمانداری بندرلنگه: : ادارات باید پاسخگوی مردم باشند/ ظرفیت راه آهن در بندرلنگه مغفول مانده است
سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه با اشاره به مغفول ماندن ظرفیت راه‌آهن در این منطقه گفت: همه ادارات باید پاسخگوی مردم باشند و نباید برخورد بدی با مردم صورت گیرد، بحث معیشت پرسنل ادارات را نیز دنبال خواهیم کرد.

به گزارش کنگ خبر، جمعی از معتمدین و روحانیون اهل سنت بندرکنگ ظهر امروز با غلامرضا آباد سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

غلامرضا آباد در این دیدار، اظهار کرد: ما به‌ دنبال جذب سرمایه‌گذار داخلی و یا خارجی هستیم برای احداث خط راه آهن از بندر عباس یا حاجی‌آباد به بندرلنگه و چارک که بتواند یک حمل و نقل ارزانی را برای مسافران جزیره کیش به همراه داشته باشد که واقعا این ظرفیت تاکنون مغفول مانده است.

 

وی افزود: آب وهوا وامکاناتی که این شهرستان دارد کمتر از شمال کشور نیست و باید به گردشگری این منطقه توجه ویژه‌ای شود و در خصوص گمرک با شرکت‌های بزرگی صحبت کردیم که تمام ترخیص کالا را از این‌جا انجام دهند.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: تشیع و تسنن همه برادران و خواهران ما هستند، الان کشور بیش از گذشته به اتحاد و همدلی بین اقدام و مذاهب نیاز دارد و درب اتاق بنده به روی همه اقشار جهت همفکری و حتی انتقاد باز است.

 

آباد با بیان این که خانواده شهدا نیز در اولویت خدمات‌رسانی هستند، گفت: باید نیازهای ضروری خانواده‌های شهدا و ایثارگران برطرف گردد، دوست داریم مردم شاداب باشند و دغدغه معیشت و امرار معاش خود را نداشته باشند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه یادآور شد: همه ادارات باید پاسخگوی مردم باشند و نباید برخورد بدی با مردم صورت گیرد، بحث معیشت پرسنل ادارات را نیز دنبال خواهیم کرد واگر متوجه شوم در دورترین نقطه این شهرستان یک پیرمرد، پیرزن و یا کودک و حتی خانواده‎ای شب را گرسنه خوابیده‎اند، این را جدی می‌گویم که مرگ برای من بهتر خواهد بود.

انتهای پیام/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان