پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
کد خبر : 18816
باحضور معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان : مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بندرلنگه برگزارشد
 
مراسم تکریم ومعارفه فرماندار شهرستان بندرلنگه با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان برگزار شد.
 
 
 

به گزارش کنگ خبر، مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بندرلنگه عصر امروز با حضور آیت‌الله سید محمدجوادرکنی امام جمعه شهرستان، شیخ محمدصدیق بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه، بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم آیت‌الله سید محمدجوادرکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه اظهار کرد: این پست‌ها موقتی است و مهم این است که این فرصت‌ها را غنیمت بشماریم و به مردم به نحو احسن خدمت کنیم.

 

وی با تقدیر از تلاش‌های ارسلان  بهاری فرماندار سابق شهرستان بندرلنگه، افزود: هر وقت کار برای رضای خداوند باشد هیچ مشکلی در مسیر خدمت پیش نخواهد آمد و خیلی از مواقع جابجایی‌ها به منظور ارتقاء افراد صورت می‌گیرد و در همه امور اول مردم در نظر گرفت شوند.

 

بهروز اکرمی در ادامه، یادآور شد: هر مدیر اجرائی باید مسؤولیت اجرائی داشته باشد و یقینا هر مدیر اجرائی اولین قدمی که باید بردارد شناخت از وضع موجود است.

 

وی افزود: شناخت وضع موجود یعنی مسائل، مشکلات، ظرفیت‌ها، مذیت‌ها و امکانات و محدودیت‌ها و دغدغه‌های مردم شهرستان را دریابد ودر کنار آن برنامه‌ریزی کند.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان تصریح کرد: شورای اداری نیز محلی است که سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های کلان در آن رقم می‌خورد و مدیران با هم افزایی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و همدیگر را کامل می‌کنند تا پازل اجرائی شهرستان تکمیل گردد.

 

گفتنی است، در این مراسم از تلاش‌های ارسلان بهاری فرماندار سابق شهرستان بندرلنگه تجلیل و غلامرضا آباد بعنوان سرپرست این فرمانداری منصوب شد.

 

انتهای پیام/۸۸۰۲۸

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان