یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
کد خبر : 18777
شهردار بندرلنگه خبر داد : برگزاری نخستین مسابقات ساحلی قوی‌ترین مردان شهرستان بندرلنگه در کنار آب‌های خلیج‌فارس
 
شهردار بندرلنگه از برگزاری نخستین مسابقات ساحلی قویترین مردان شهرستان بندرلنگه در این بندر درکنار آب‌های نیلگون خلیج‌فارس خبرداد.
 

 

به گزارش کنگ خبر، شریف شریفی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه از برگزاری نخستین مسابقات ساحلی قوی‌ترین مردان شهرستان بندرلنگه با همت شهرداری و شورای اسلامی و همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرلنگه در این بندر تاریخی در کنار آب‌های نیلگون خلیج‌فارس خبرداد.

 

وی افزود: نخستین مسابقات ساحلی قوی‌ترین مردان شهرستان بندرلنگه ۸ اردیبهشت ماه همزمان با تولد حضرت علی اکبر(ع) روز جوان آغاز و در ۹ اردیبهشت روز شوراها خاتمه خواهد یافت.

 

شهردار بندرلنگه تصریح کرد: از این جهت این مسابقات بانام ساحلی نامگذاری شده  چرا که این رقابت‌ها در کنار آب‌های خلیج تا ابد فارس در پارک ساحلی کوثر برگزار خواهد شد و نسبت به مسابقات برگزار شده در دیگر نقاط کشور  تفاوت‌های محسوسی دارد.

 

شریفی‌نژاد یادآور شد: شهرداری و شورای اسلامی بندرلنگه در کنار سایر فعالیت‌های عمرانی خود به مبحث ورزش و امور فرهنگی و هنری توجه ویژه‌ای دارد و در ایام نوروز هم برگزاری جنگ‌های شبانه مسابقات بومی و محلی را برای گردشگران و مسافران نوروزی را در کمپارک‌های خود داشته‌ایم که با استقبال چشمگیری روبرو شد.

 

وی در پایان گفت: بدون همکاری و همیاری مردم نمی‌توانیم در امورات‌مان موفق باشیم و پیشرفت داشته باشیم لذا شهرداری از مشارکت، پیشنهادات و انتقادات  مردمی در امور خود استقبال می‌کند.

 

انتهای پیام/ک

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان