یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
کد خبر : 18764
بیانیه اعضای شورای اسلامی بندرلنگه خطاب به فرماندار شهرستان بندرلنگه: : چرا منتخبین مردم در شورای شهر و معتمدین بندرلنگه از سفر وزیرکشور به بندرلنگه بی اطلاع بودند !

منتخبین مردم در شورای شهر بندرلنگه با انتشار بیانیه ای از عدم اطلاع از حضور وزیر کشور در بندرلنگه گله کردند.

 

به گزارش کنگ خبر، در این بیانیه منتخبین مردم در شورای شهر بندرلنگه از بی اطلاعی سفر وزیر کشور به بندرلنگه گلایه کردند و از فرماندار شهرستان بندرلنگه خواستار پاسخگویی نسبت به این موضوع شده اند.

منتخبین مردم در شورای شهر بندرلنگه در ادامه این بیانیه آورده اند که مرکزیت شهرستان بندرلنگه ، شهر بندرلنگه می باشد و نسبت به عدم اطلاع رسانی صحیح فرماندار بندرلنگه به این اعضا شدیدا اعتراض کردند.

شورای اسلامی شهر بندرلنگه در ادامه گفته اند: آقای فرماندار اگر سفر وزیر کشور محرمانه بوده پس حضور معتمدین و شهردار کنگ چه معنایی دار؟

این موضوع باعث شده که شهروندان بندرلنگه احساس کنند پشت پرده اتفاق های دیگری رخ داده که نباید مردم این شهر از این سفر آگاه باشند.
این فرصت ها کمتر پیش می آید و میبایست از حضور سران دولت در راستای رفع مشکلات و موانع بیشترین استفاده ها را برد.

 

🔸با توجه به موضوعات پیش آمده منتخبین مردم در شورای شهر بندرلنگه از عدم حضور شهردار و معتمدین بندرلنگه در مراسم استقبال گلایه مند بوده و از استاندار محترم استان هرمزگان خواهان رسیدگی به موضوع میباشند.

با تشکر
منتخبین مردم در شورای شهر بندرلنگه

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان