یکشنبه 18 مارس 2018 - 00:01
کد خبر : 18754
نماینده مردم غرب هرمزگان: : تغییر موضع استیضاح کنندگان در مورد وزرای دولت/ استیضاح‌ها از اساس محکمی برخوردار نبود

نماینده مردم بندرلنگه در مجلس گفت: بسیاری از استیضاح کنندگان سه وزیر راه، کار و کشاورزی در نیمه راه نظر و موضع‌شان تغییر کرد و به وزرا رای اعتماد دادند که از جمله آن می‌توان به تغییر موضعی اعضای فراکسیون امید درباره استیضاح وزیر راه اشاره کرد.

به گزارش کنگ خبر، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رای اعتماد مجدد نمایندگان به وزرای راه،‌کار و کشاورزی در جلسه استیضاح این سه وزیر گفت: بسیاری از کسانی که به دنبال استیضاح این وزرا بودند به یک باره در نیمه راه نظرشان تغییر کرد و به آنها رای اعتماد دادند.

 

وی افزود: استیضاح این سه وزیر در واقع می‌توان گفت که از ابتدا پایه و اساس محکمی نداشت و از سوی دیگر با شرایط فعلی مجلس که سه فراکسیون در آن فعال هستند بعید به نظر می‌رسد که در ارتباط با این موارد اتحاد و انسجامی بین نمایندگان صورت بگیرد.

 

نماینده مردم بندرلنگه در مجلس اظهار داشت: طبق گفته یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس اعضای فراکسیون امید با استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی موافق بودند و حتی استیضاح را امضا کرده بودند اما به یک باره نظر و موضع‌شان تغییر کرد.

 

شریفی در پایان خاطرنشان کرد: استیضاح‌ها دارای خاستگاه قوی نبود و مسائلی که مطرح می‌شد مسائل فنی نبود و اینگونه نبود در استیضاح به مسائل تخصصی پرداخته شود.

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان