دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
کد خبر : 18690
رئیس شورای شهر بندرلنگه: : نماینده مردم غرب هرمزگان در حال پیگیری و رفع مشکل ملوانان و صیادان می‌باشد

تاروتی گفت: در پی مشکلات و نگرانی‌های ایجاد شده برای جامعه ملوانان و صیادان عزیز و زحمتکش، ناصر شریفی نماینده محبوب، مردمی و پرتلاش مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تعامل بسیار خوب و با رایزنی و پیگیری در صدد رفع این مشکل به وجود آمده بوده و می‌باشد.

 

صادق تاروتى رئیس شورای شهر بندرلنگه امشب درگفت وگو با کنگ خبر، اظهار کرد: در پی مشکلات و نگرانی‌های ایجاد شده برای جامعه ملوانان و صیادان عزیز و زحمتکش، ناصر شریفی نماینده محبوب، مردمی و پرتلاش مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تعامل بسیار خوب و با رایزنی و پیگیری های لازم در صدد رفع این مشکل به وجود آمده بوده و می‌باشد.

وی افزود: ان‌شاالله مشکلات پیش آمده با تدبیر و تعامل مفید و سازنده حل می شود و این قشر زحمتکش ملوانان و صیادان با طیب خاطر برای کسب رزق حلال از این پیشه به ارث رسیده از اجداد و نیاکانشان با دلگرمی و انگیزه مضاعف به کار باشرافت خود ادامه خواهند داد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرلنگه در پایان یادآور شد: مجددا از طرف اعضای شورای اسلامی ومردم قدرشناس بندرلنگه ازتلاش مستمر و دلسوزی شریفی نماینده محبوب و مردمی که انصافا طی این مدت کوتاه صادقانه برای شهر و مردم در حوزه های مختلف خدمات مؤثر و ماندگاری داشتند تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان