شنیده‌ها حاکی از این است

اسماعیل حیدری آزاد آغمیونی فرماندار بندرلنگه می‌شود

گمانه زنی‌ها برای تعیین جانشین «ارسلان بهاری» در فرمانداری شهرستان بندرلنگه قوت گرفته و حکایت از معارفه فرماندار جدید شهرستان بندرلنگه در روزهای نزدیک دارد.

کد خبر : 18681
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - 10:38
اسماعیل حیدری آزاد آغمیونی فرماندار بندرلنگه می‌شود
گمانه زنی‌ها برای تعیین جانشین «ارسلان بهاری» در فرمانداری شهرستان بندرلنگه قوت گرفته و حکایت از معارفه فرماندار جدید شهرستان بندرلنگه در روزهای نزدیک دارد.
 
 

 به گزارش کنگ خبر، گمانه زنی‌ها برای تعیین جانشین «ارسلان بهاری» در فرمانداری شهرستان بندرلنگه قوت گرفته و حکایت از معارفه فرماندار جدید بندرلنگه در روزهای نزدیک دارد.

 

شنیده‌ها حاکی از این است که همین هفته «ارسلان بهاری» تودیع و «اسماعیل حیدری آزادآغمیونی» که سابقه فرمانداری سه شهرستان را در کارنامه وزارت کشوری خود دارد به عنوان اولین فرماندار دولت دوازدهم و چهارمین فرماندار دولت تدبیر و امید در بندرلنگه معرفی خواهد شد.

 

جیدری آزاد ۴۳ ساله گزینه فرمانداری شهرستان بندرلنگه فرمانداری قوچان در استان خراسان رضوی، فرمانداری شهرستان شازند در استان مرکزی و عضو موظف هیات امنای موسسه آموزش عالی غیر دولتی ، و فرمانداری شهرستان میانه را در کارنامه کاری خود دارد.

 

همچنین وی با کارنامه فرمانداری شازند و قوچان در سالهای ۹۰ ، ۹۱ و ۹۲ جزو فرمانداران نمونه کشوری اعلام شده بود و از اسفندماه ۹۲ به سمت معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه منصوب شده بود.

 

وی متولد تهران و اصالتا اهل شهرستان سراب بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دانشجوی دکترای مدیریت است.

 

همچنین ارسلان بهاری میمندی  فرماندار کنونی بندرلنگه در کارنامه خود خدمت در سمت معاونت فرمانداری و همچنین بخشدار در شهرستان‌های شرق استان را دارد و وی پیش از ادغام امور شهری و شوراهای با امور روستایی استانداری هرمزگان مدیر کلی این اداره کل را نیز بعهده داشته و در آخرین مسوولیت خود به پیشنهاد دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان و با حکم حمیدرضا جانباز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب هرمزگان منصوب شد ه بود.

 

به کانال رسمی ما در تلگرام بپیوندید..

https://t.me/joinchat/AAAAAEBMXAG_hufLEe70gg

انتهای پیام/ک

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان