چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
کد خبر : 18601
معاون آموزش‌وپرورش بندرلنگه: : همایش گرامیداشت هفته تربیت‌اسلامی در بندرلنگه برگزار شد
 
معاون پرورشی‌وتربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش شهرستان بندرلنگه گفت: همایش باشکوه گرامیداشت هفته تربیت‌اسلامی در بندرلنگه برگزار شد.
 

به گزارش کنگ خبر به نقل از خبرگزاری فارس از بندرلنگه، حجت‌الاسلام ابراهیم محمدحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در بندرلنگه، هشتم اسفند را نماد تجلیل و تقدیر از تلاش‌های دست‌اندرکاران امورتربیتی در مدارس عنوان کرد و افزود: تاسیس نهاد امور تربیتی از سوی شهیدان رجایی و باهنر در آموزش‌وپرورش  نشان از اهمیت و جایگاه تربیت دارد.

وی ضمن قدردانی از تلاش مربیان و مشاوران مدرسه در عرصه تربیتی، افزود: مقوله تربیت، مقوله عام است اما نقش والا و برنامه‌ریزی مربیان پرورشی و‌ مشاوران برکسی پوشیده نیست.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه تربیت صحیح نسل آینده هر کشوری به رسالت سنگین و البته تعهد حاکمان نسبت به مردم مربوط شده است، اضافه کرد: در ابتدای انقلاب، شهدای بزرگ چون رجایی و باهنر با توجه به درک بالایی که داشته، معتقد بودند که با ایجاد امور تربیتی روح اخلاق، باورهای دینی و‌ انقلابی بر تارک تعلیم و تربیت اسلامی دمیده می‌شود.

محمدحسینی تصریح کرد: در این مراسم که با اجرای برنامه‌های متنوع همراه بود از تعداد۸۰ مربی و معاون پرورشی مدارس دولتی و غیردولتی و ۱۲ مشاور تجلیل به‌عمل آمد.

انتهای پیام/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان