جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
کد خبر : 18597
وزیرارتباطات وفناوری در شورای اداری بندرلنگه: : بندرلنگه ظرفیت گردشگری خوبی دارد/نیروی پاکدست بومی در وزارت ارتباطات استفاده کرده ایم
 
وزیر ارتباطات وفناوری با حضور در شورای اداری بندرلنگه با اشاره به ظرفیت های مغفول مانده گردشگری این منطقه گفت: تمامی ظرفیت ها به خوبی استفاده نشده وباید از آن بهره لازم را ببریم.
 
 
 

به گزارش کنگ خبربه نقل از،خبرگزاری فارس از بندرلنگه، جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه با حضور محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر یگانه مدیر منطقه وجمعی از مسؤولان مخابرات هرمزگان، ارسلان بهاری فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان بندرلنگه در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

آذری‌جهرمی اظهار داشت: آمار بیکاری در بندرلنگه نسبت به سایر شهرستان‌ها بهتر است.

وی افزود: ارتباط خوبی بین آیت الله رکنی با اهالی تشیع وتسنن این منطقه وجود دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: درخواست‌های مطرح شده را دسته‌بندی می‌کنیم و بعد از طی روال ادارای پیگیری صورت خواهد گرفت تا آنجا که نظام بودجه‌ای اجازه دهد اقدام خواهدشد.

همنچنین آذری‌جهرمی اضافه کرد: ظرفیت خوبی در حوزه گردشگری در این منطقه وجود دارد که رشد نکرده است در صورتی که گردشگری می‌تواند اقتصاد این منطقه را متحول کند، چراکه سنت‌های خوب و تاریخی اینجا قابلیت عرضه دارد.

وی اضافه کرد: عرضم با شورای اداری این است انسان دنبال تعالی و پیشرفت است، آن چیزی که انسان را موفق می‌کند اول تلاش و دوم برنامه است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  تصریح کرد: با وجود این همه منطقه ویژه اقتصادی آیا همه مشکلات منطقه حل می‌شود؟ با صدور مجوزات صیادی و به تبع آن زیست محیطی آیا مشکلات حل می‌شود؟ دولت فقط رئیس‌جمهور نیست همه شما دولت هستید و از پایین باید برنامه‌ریزی شود، در کشور به نوعی برنامه‌ریزی در لایه‌های پایین دچار آسیب شده است.
آذری‌جهرمی خاطرنشان کرد: باید به پیش‌رو نگاه کنیم و نگاهمان به امور فرهنگی و آموزشی باشد و در حوزه‌های مختلف باید پرچم داشته باشیم و همه موارد نیازمند برنامه‌ریزی است،

وی مطرح کرد: اشار‌ه‌ای شد در بدنه دولت از نیروهای پاک‌دست استفاده شود که البته مدیر لنگه‌ای خوب در وزارت ارتباطات نیز داریم، ما از نیروهای خوب اینجا استفاده کرده‌ایم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود:  فرماندار ا اینجا بسیار اهل برنامه‌ریزی است و ما پیگیری خواهیم کرد، شاخصه‌هایی را در شورای اداری باید تعریف کنیم و تلاش میکنیم درخواست‌های مردم را به سرانجام برسانیم.

آذری‌جهرمی یادآور شد: در این منطقه فرهنگ غنی داریم، آثاری داریم که قابل ارائه به دنیاست باید اینها را برند کرد و به دنیا ارائه نمود.

اجمالی/م/۸۸۰۲۸

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان