دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
کد خبر : 18529
در سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی : راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان بندرلنگه برگزار شد+ تصاویر
 
در سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم تشیع وتسنن شهرستان بندرلنگه با حضور در راهپیمایی با شکوه ۲۲بهمن‌ماه سالروز پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.
 

به گزارش کنگ خبر، مردم همیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه در کنار مسؤولان این شهرستان با مشت‌های گره کرده در شهر تاریخی مساجد وبرکه‌ها از محل میدانآموزش و پرورش به سمت پارک ساحلی کوثر در کنار اّب‌های نیلگون خلیج تا ابدفارس فریادهای ضد استکباری سر دادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهان کشیدند.

 حضور آحاد مختلف مردم تشیع وتسنن این شهرستان در بخش‌های مرکزی، مهران و شیبکوه در کنار یکدیگر صحنه‌هایی از حماسه وحدت و حضور را به تصویر کشیدند و ثابت کردند که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست و حفاظت خواهند کرد واین انقلاب متعلق به همه آحاد جامعه است.

مرد و زن ، پیر و جوان، کودک و خردسال بندرلنگه‌ای با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران این پیام را به جهانیان رساندند که این روز، جشن پیروزی انقلاب اسلامی است و برای آنان تازگی و طراوت روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب را دارد وانقلاب و پیروزی آن، نمادی برای اتحاد، انسجام و عاملی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.

راهپیمایان در طول مسیر با سردادن شعار هیهات من‌الذله و حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست و مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ برآل سعود بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی عهد و پیمان بستند.

در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه امسال، بیانیه‌ای (قطعنامه) در چند بند قرائت شد.

 

انتهای پیام/ک

عکاسان:

فرزاد کمانداری

مهدی افراء

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان