یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴
کد خبر : 18525
فرماندار بندرلنگه: : جزیره لاوان نیازمند احداث بیمارستان ۲۰تخت خوابی است
 

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: درمانگاه جزیره لاوان گنجایش و کفاف مراجعین این منطقه را ندارد و نیازمند تاسیس بیمارستان مجهز ۲۰ تخت‌خوابی است.

 

 

 

 

به گزارش کنگ خبر، امشب نشستی با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، احمد مرادی، حسین هاشمی‌تختی و ناصر شریفی نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فریدون همتی استاندار هرمزگان، ارسلان بهاری فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان بندرلنگه در سالن همایش شرکت نفت لاوان برگزار شد.

ارسلان بهاری در این نشست با اشاره به‌ مسائل و مشکلات این جزیره، خاطرنشان کرد: به‌ دلیل وجود شرکت‌های نفتی از قبیل شرکت فلات قاره و پالایشگاه،گوشه‌ای از مسائل و مشکلات این جزیره با همت مدیران این شرکت‌های نفتی حل شده است.

 

وی افزود: در بازدیدهایی که از این جزیره به عمل آمده است شاهد مشکلات و مسائل زیادی در این منطقه بودیم که با اتخاذ تدابیر مهم و تاثیرگذار از جانب عوارض پرداختی شرکت‌های نفتی و اختصاص‌دادن این عوارضی و مالیات به استان هرمزگان شاهد حل‌شدن بسیاری از مشکلات مردم این منطقه باشیم.

 

وی مسائل بهداشتی و عدم‌ وجود درمانگاه مجهز را یکی از مشکلات مهم این جزیره دانست و اضافه کرد: درمانگاه موجود در این جزیره به‌ دلیل عدم‌وجود تجهیزات از جمله آمبولانس دریایی، جواب درمانی مردم این منطقه را نمی‌دهد و مردم این جزیره با مشکل رفت و آمد و تردد مواجه‌اند، لذا این جزیره نیازمند بیمارستان ۲۰تخت‌خوابی تحت عنوان بستر درمان است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه ادامه شد: اگر این امر مهم به‌وقوع بپیوندد، بسیاری از مشکلات مردم در زمینه درمان حل خواهد شد.

 

فرماندار بندرلنگه در پایان استقرار صنایع‌نفتی در جزایر را موجب برکت این منطقه دانست و تصریح کرد: با اختصاص‌دادن منافع موجود در صنایع مرتبط با نفت و گاز در سرزمین اصلی و در شهرستان بندرلنگه در برنامه‌های توسعه آینده و ارتباط‌گیری بیشتر این منابع با مردم باعث ایجاد توسعه و رونق این جزیره و اشتغال بیشتر جوانان این منطقه شویم.

 

انتهای پیام/م

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان