یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۹
کد خبر : 18515
مدیر حوزه علمیه آل البیت(ع) بندرلنگه: : مردم بندرلنگه با شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن امید یزیدیان زمان را به یاس مبدل خواهند کرد

  مدیر حوزه علمیه آل البیت(ع) بندرلنگه: مردم بندرلنگه با شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن امید یزیدیان زمان را به یاس مبدل خواهند کرد.

 

حجت‌الاسلام عبدالمهدی حیدرزاده امروز در گفت‌وگو با کنگ خبر ، با تبریک به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲بهمن، اظهار کرد: بدون شک این انقلاب که به فرموده بنیانگذار کبیرش انفجار نور بود زمینه‌ساز ظهور منجی عالم بشریت است.

 

وی افزود: از انجا که وعده آمدن منجی در همه ادیان الهی امده بر همگان واجب است از این انقلاب اسلامی جهت تشرف هرچه زودتر به دولت کریمه اخرالزمان حمایت همه جانبه کنند .

 

مدیر حوزه علمیه آل‌البیت(ع) بندرلنگه اضافه کرد: لذا نه فقط بر شیعه و سنی بلکه بر غیرمسلمانان بیدار هم تکلیف است که در یوم الله بیست دوم بهمن ماه جهت حفظ و حراست از دستاوردهای این انقلاب عظیم حضور به هم رسانند.

 

حیدرزاده گفت: به فرموده امام و مقتدایمان حضرت خامنه‌ای دام عزه حضوری تماشایی را در ۲۲بهمن امسال به رخ جهانیان عرضه کنیم و ما طلاب و روحانیون از همه اقشار جامعه پیر و جوان بازاری و کسبه دولتی و غیر دولتی دانشجو و دانش اموز دعوت می‌کنیم به ندای امامشان لبیک گفته و به واسطه آن امید یزیدیان زمان را به یاس مبدل گردانند که انه لاییاس من روح الله الا القوم الکافرون والسلام علیکم ورحمت الله وبرکاته..

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان