یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
کد خبر : 18511
فرماندار بندرلنگه: : ده‌هاطرح عمرانی دربخش مهران شهرستان بندرلنگه به بهره‌برداری رسید
فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: ده‌ها طرح عمرانی در چهارمین‌روز از دهه فجر در بخش مهران این شهرستان به بهر ه‌برداری رسید.
 

  به گزارش کنگ خبر،ارسلان بهاری‌میمندی، عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه، اظهار کرد: در چهارمین‌روز از دهه مبارک فجر ده‌ها طرح عمرانی در روستاهای بخش مهران به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: در روستای حرا از توابع بخش مهران که آسفالت و زیرسازی و جدول‌گذاری با هزینه‌ای بالغ بر هشتصدمیلیون تومان که شامل طول معابر۳هزار و۶۰۰ متر و عرض معابر۳هزار متر و طول سنگ جدول ۷هزارمترمربع است.

 فرماندار شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: 15واحد مسکونی مددجویان کمیته امدادامام (ره) که با هزینه‌ای بالغ بر۴۵۰میلیون تومان که ۱۰واحد آن دربخش مهران و بقیه آن دربندرلنگه به بهره‌برداری رسید و زیربنای هر کدام از این خانه‌ها۵۴متر و مساحت آن ۱۲۵مترمربع است.

بهاری از افتتاح پروژه آبخیزداری پیشگیری و مهار سیل روستای پیشکان خبرداد و بیان داشت: این پروژه باهزینه ۴هزار و۵۰۰میلیون ریال به‌صورت مشارکتی با اعتبار استانی و خیرین منطقه توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندرلنگه با مساحت حوزه آبخیزداری ۲۷۵هکتار و ارتفاع کل سد۱۶متر و طول تاج آن ۱۲۰متر احداث شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه با اشاره به دیگر طرح‌های افتتاحی از قبیل آسفالت، معابر، روشنایی معابر گفت: همچنین زمین چمن فوتبال روستای دژگان که باهزینه‌ای بالغ بر۲۶۰میلیون تومان احداث شده از دیگر طرح‌های به بهره‌برداری رسیده این بخش است.

انتهای پیام/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان