یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲
کد خبر : 18501
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان: : بندرلنگه بعد از شهیدرجایی مهمترین بندر هرمزگان است
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توچه به انتظاراتی که مردم از گذشته پر رونق خود دارند باید سیر تحولات اقتصادی را در بندرلنگه بیشتر ببینیم چرا که بندرلنگه بعد از بندرشهیدرجایی مهمترین بندرهرمزگان است.
 
 

به گزارش کنگ خبر، احمد مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه در محل پروژه پرورش ماهی در قفس بندرچارک، در خصوص نقش بندرلنگه در اقتصاد کشور و هرمزگان، اظهار کرد: بندرلنگه یکی از بنادر مهم کشور با قدمتی دیرین است و به‌نوعی تحولاتی که در گذشته در آن وجود داشته همراه با توسعه و رونق اقتصادی بوده است و زمینه اشتغال را برای مردم این منطقه به وجود آورده است.

 

وی افزود: این بندر مهم کشور باید مثل سابق قلمداد شود و در زمینه کسب و کار حرف اول را در منطقه جنوب کشور بزند.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بندرلنگه بعد از بندر شهیدرجایی مهم‌ترین بندر هرمزگان است، در بندر شهیدرجائی ۶۰درصد از صادرات و واردات کشور انجام می‌گیرد و بندرلنگه نیز می‌تواند بازوی خوبی برای این بندر به حساب بیاید.

 

این نماینده مجلس در پایان گفت: دومین بندر ما بندرلنگه و سپس بندر شهیدباهنر است که باید تلاش کنیم که روزبه‌روز و سال‌به‌سال وضعیت این بنادر مهم را بهتر کنیم و این بندر را رونق دهیم و وظیفه اصلی خود را نسبت به مردم این منطقه انجام دهیم.

 

انتهای پیام/م/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان