چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
کد خبر : 18479
ظهر امروز صورت گرفت؛ : بازدید اعضای کمیته بانوان فرمانداری بندرلنگه از کمپ ترک اعتیاد صدف/ ضیافت ناهار در کمپ ترک اعتیاد توسط کمیته بانوان + تصاویر

اعضای کمیته بانوان فرمانداری و موسسه زنان حامی مهروز از ترک کمپ اعتیاد صدف دیدار وگفت وگو کردند.

 

به گزارش کنگ خبر، ظهر امروز ناهید غواصی مسئول موسسه زنان حامی مهروز و جهانگیری مشاور فرماندار در امور بانوان شهرستان بندرلنگه و جمعی از اعضای کمیته بانوان از کمپ ترک اعتیاد صدف این بندر بازدید کردند.

 

محمد دستباز مسؤول این کمپ در این دیدار اظهار کرد: با توجه به شرایط کمپ و اجاره ای بودن این مکان می‌بایست در آینده‌ای نزدیک مکان کمپ تغییر کرده و امکانات مناسب تری از طرف مدیریت کمپ در اختیار  رهجویان قرارگیرد.

 

وی با اشاره به مشکلات مالی کمپ ها و هزینه بالای درمان رهجویان خواستار مساعدت و همکاری خیرین در تامین هزینه‌های جاری مراکز شد.

 

 مسئول کمپ صدف  ضمن تشکر از حضور کمیته بانوان در کمپ عمده مشکلات خود را تغذیه، گرمای هوا و کمبود امکانات سرمایشی و کمبود دیگر امکانات ذکر کرد و خواستار همکاری مسئولین و خیرین در رفع مشکل این مجموعه شد.

 

کمیته بانوان فرمانداری شهرستان بندرلنگه در این دیدار قول مساعدت و همکاری را در حد توان خود در خصوص بر آورده کردن بخشی از مشکلات تغذیه این کمپ را دادند.

 

همچنین در این بازدید ضیافت ناهار نیز از طرف کمیته بانوان و موسسه حامی مهرورز برای داوطلبان تدارک دیده شده بود.

 

انتهای پیام/ک

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان