سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۹
کد خبر : 18472
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه خبر داد : هنرمند جوان بندرلنگه درگذشت
  «محمد فلاحی نیا»، هنرمند جوان شهرستان بندرلنگه دارفانی را ودا ع گفت.
 

به گزارش کنگ خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد فلاحی نیا در (یکم بهمن ماه ۹۶) در سن ۳۴ سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت.
 

حسین محسنی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه اذعان کرد: محمد فلاحی نیا از هنرمندان بسیار کوشا و مسئول کانون فیلم و عکس این شهرستان بود که بر اثر حمله قلبی دار فانی را وداع گفت.
 

وی افزود: زنده یاد محمد فلاحی نیا یکی از هنرمندان پرتلاش و با استعداد بود که مهربانی، تلاش، محبت و مناعت طبع او در بین هنرمندان، همواره زبانزد خاص و عام بود، قطعا درگذشت وی ضایعه ای اسف بار برای این شهرستان است که بی‌شک هنرمندان و مدیران فرهنگی این شهرستان اثرات فراموش‌ناشدنی این هنرمند را هرگز ازخاطر نخواهند برد.
 

به گفته محسنی؛ علاقه زیاد این هنرمند به فرهنگ و هنر باعث شد تا هم زمان با فراگیری علم و دانش در عرصه های مختلف از جمله نویسندگی، کارگردانی در بخش فیلم کوتاه و مستند و به تالیف کتاب شاعران بندرلنگه نیز بپردازد.
 

وی عنوان کرد: فلاحی نیا یکی از محققان و پژوهشگران جوان این شهرستان بود که کتاب “آوای مروارید” که گزیده ای از اشعار شاعران بندرلنگه در سال۹۵ را گردآوری و تالیف کرد و آن را به جهت علاقه مندی به شعر و ادب و با هدف ارتقا عرصه فرهنگی، معرفی هنرمندان زادگاهش و نخبگان ادبی این خطه تقدیم این شهرستان کرد.
 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه اضافه کرد: زنده یاد فلاحی نیا پس از تالیف کتاب آوای مروارید ، کتابی دیگر با موضوع «روایت انقلاب در بندرلنگه» را در دست تالیف داشت که عمر کوتاه ایشان این تلاش را نیمه تمام گذاشت.
 

وی، درگذشت هنرمند عرصه فیلم و عکس این شهرستان را به خانواده وی و جامعه فرهنگ و هنر تسلیت و از خداوند مهربان برای آن مرحوم مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت نمود.

 

 

پایان پیام

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان