سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲
کد خبر : 18469
فرمانده انتظامی بندرلنگه خبر داد : کشف ۶۴۰هزار نخ سیگار قاچاق در بندرلنگه
 
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف ۶۴۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش ۴۹۰میلیون ریال در شهرستان خبر داد.

به گزارش کنگ خبر به نقل ازخبرگزاری فارس از بندرلنگه، محمود حافظی امشب در نشست خبری در جمع خبرنگاران بندرلنگه، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،ماموران پاسگاه انتظامی دژگان در حال گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به چهار دستگاه موتور سیکلت که در حال حمل بار و تردد در بیابان بودند، مشکوک شدند.
 
وی با اشاره به اینکه راکبان موتور سیکلت به‌محض مشاهده ماموران عرصه را به خود تنگ دیده و با رها کردن محموله از محل متواری شدند، افزود: ماموران در بازرسی از محل ۱۵۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه انتظامی اذعان داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان طی یک‌عملیات دیگر، در بازرسی از محل دپوی قاچاق در سطح شهرستان تعداد ۴۹۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.
 
حافظی ارزش محموله‌های مکشوفه را بنا به نظر کارشناسان ۴۹۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک‌متهم دستگیر و یک‌دستگاه موتور سیکلت توقیف شد.
 
وی با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدیده‌ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند، تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه ۱۱۰ به‌صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت درخواست‌های انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.

انتهای پیام/م

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان