سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴
کد خبر : 18463
فرماندار بندرلنگه: : اجرای اقتصاد مقاومتی باعث بستر مناسب برای اشتغال جوانان می‌شود
فرماندار شهرستان بندرلنگه گفـت: طرح اقتصاد مقاومتی یک‌ طرح ملی است که باعث فراهم کردن بستر مناسب برای اشتغال جوانان می‌شود و این اهتمام را دارد که مسوؤلان آن را جدی گرفته و بهره‌برداری کافی در زمینه اشتغال جوانان داشته باشند.

به گزارش کنگ خبربه نقل از، خبرگزاری فارس از بندرلنگه، ارسلان بهاری شامگاه یکشنبه در کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد: اجرای طرح‌های مشاغل خانگی و اشتغال فراگیر توسط نهادها و دستگاه‌های اجرایی در جهت حمایت از دولت است.

وی افزود: طرح اقتصاد مقاومتی یک‌طرح ملی است که باعث فراهم‌کردن بستر مناسب برای اشتغال جوانان می‌شود و این اهتمام را دارد که مسوؤلان آن را جدی گرفته و بهره‌برداری کافی در زمینه اشتغال جوانان داشته باشند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی به‌عنوان کارگزار دولت و نماینده آن در شهرستان‌ها باید در زمینه طرح‌های پیشنهادی دولت برای ایجاد اشتغال و کسب‌وکار حرکت مثبت انجام دهند و از آن حمایت کنند و تمام تلاش خود را برای انجام آن به‌کار گیرند چه‌بسا اجرای این طرح‌ها توسط دستگاه‌ها در جهت حمایت از دولت و دغدغه‌مند بودن آن‌ها است.

بهاری در پایان با اشاره به ظرفیت بالای دستگاه‌های مربوطه بندرلنگه در زمینه اشتغال، یادآور شد: برخی دستگاه‌های مسوؤل در زمینه اقتصاد مقاومتی و ایجاد شغل و کار آفرینی عملکرد ضعیفی را نسبت به دیگر دستگاه‌ها داشتند که باید در این زمینه پاسخگو باشند.

انتهای پیام/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان