دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
کد خبر : 18456
معاون فرماندار بندرلنگه: : ۴۵پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر در بندرلنگه افتتاح می‌شود
 
 
معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان بندرلنگه گفت: امسال در دهه مبارک فجر ۴۵پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال در شهرستان بندرلنگه در حوزه های مختلف به‌سازی، معابر، خانه بهداشت، خدماتی، توریستی که اکثرا مربوط به اقتصاد مقاومتی است افتتاح می‌شود.

به گزارش کنگ خبر به نقل از خبرگزاری فارس از بندرلنگه، مراد زرهی ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر در بندرلنگه، اظهار کرد: از این فرصت دهه فجر برای تبیین بیشتر دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان خود استفاده کنیم و از طریق بروشور، سخنرانی، نمایشگاه عکس، پخش فیلم و نقاشی پیام انقلاب را به نسل‌کنونی انتقال دهیم.

وی افزود: ما هر چه داریم از برکت انقلاب و شهدا است در این فرصت باید میثاق با امام و ولایت را به گوش دشمنان برسانیم و بگوییم که مردم همیشه با ولایت و مسؤولان همراه هستند و کسی نمی‌تواند این انقلاب را متوقف کند.

معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: این انقلاب بعد از گذشت ۴۰ سال هنوز زنده است و ما باید امروز دین خود را به شهدای ادا کنیم.

زرهی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح  در دهه مبارک فجر، خاطر نشان کرد: امسال در دهه مبارک فجر  45پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال در شهرستان بندرلنگه در حوزه های مختلف بهسازی، معابر، خانه بهداشت، خدماتی، توریستی که اکثرا مربوط به اقتصاد مقاومتی است افتتاح می‌شود.

معاون فرماندار شهرستان بندرلنگه بیان داشت: در این ایام کلنگ‌زنی پرورش ماهی در قفس با همکاری بخش خصوصی، آسفالت خیابان‌های شهر و روستا ، فضای سبز را نیز در نظر داریم.

انتهای پیام/۸۸۰۲۸

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان