چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
کد خبر : 18438
باهدف پیگیری مسائل و مشکلات شهری : نماینده مردم غرب هرمزگان و رئیس واعضای شورای اسلامی شهر بندرلنگه با معاون وزیر کشور دیدار کردند

نماینده مردم غرب هرمزگان و رئیس واعضای شورای اسلامی شهر بندرلنگه با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور دیدار کردند.

 

 

به گزارش کنگ خبر، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر بندرلنگه با دکتر سید محمد علی افشانی معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی و رئیس سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری های کشود در تهران دیدار و گفت‌و گو کردند.

 

در این دیدار اعضای شورای شهر بندرلنگه در خصوص کمبود تجهیزات، ماشین آلات، سایر کمبودها و مشکلات پیش روی  شهرداری مواردی را مطرح نمودند.

 

دکتر افشانی در ادامه این دیدار گفت:  سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با توجه به ظرفیتهای قانونی موجود بطور مستمر ضمن ارتباط با وزارتخانه ها و سازمان ها و دستگاه ها و با حضور در کمیسیون های تخصصی مجلس به دنبال حمایت از شهرداری ها و دهیاری ها، افزایش کارآمدی و رفع مشکلات آنهاست.

 

وی افزود: سلامتی شوراها و تلاش آنها برای حل مشکلات مردم در کنار حمایت دستگاه های اجرایی، ضامن موفقیت آنهاست که باعث تقویت سایر نهادهای اجتماعی در سطح جامعه هم خواهد شد.

 

معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه موارد ومشکلات مطرح شده توسط نماینده مردم بندرلنگه در مجلس ونمایندگان شورای شهر را پیگیری خواهد کرد، افزود: بدنبال این هستیم که با همکاری شورای عالی استان ها طرح هایی به منظور حمایت از شوراها و شهرداری ها و توانمند سازی مدیریت شهری تدوین نماییم.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان