چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶
کد خبر : 18435
در راستای پیگیری مشکلات اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه : نماینده مردم غرب هرمزگان و اعضای شورای شهر بندرلنگه با مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور دیدار کردند

نماینده مردم غرب هرمزگان و رئیس واعضای شورای اسلامی شهر بندرلنگه با راستاد مدیر عامل سازمان بنادر ودریانوردی کشور در تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

به‌گزارش کنگ خبر، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرلنگه با محمد راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور در تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

در این دیدار نمایندگان شورای شهر ضمن طرح موانع و مشکلات پیش روی اداره بنادر ودریانوردی بندرلنگه خواستار توسعه بندر، لایروبی حوضچه اداره بنادر جهت پهلوگیری کشتی‌هایی با تناژ بالاتر ، احداث سردخانه جهت انبار مواد سریع الفساد و خوابگاهی برای رانندگان و دیگر امتیازات برای این بندر شدند.

 

محمد راستاد مدیر عامل سازمان بنادر ودریانوردی کشور در این دیدار، اظهار کرد: مسائل و مشکلاتی که در این دیدار از طرف نماینده مردم بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی و همچنین اعضای شورای اسلامی این شهر مطرح شد را پیگیری خواهم کرد.

 

در پایان این دیدار نیز ماکت لنج‌صیادی از آثار صنایع‌دستی بندرلنگه توسط اعضای شورای شهر  به مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی اهدا ءگردید.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان