سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
کد خبر : 18276
فرمانده نیروی انتظامی کیش از دستگیری سه کلاهبردار حرفه ای در فضای مجازی خبر داد : سه کلاهبردار حرفه ای در فضای مجازی با بیش از ۵ میلیارد ریال برداشت غیرمجاز از حساب هموطنان و داشتن اطلاعات ۲ هزار و ۳۰۰ کارت بانکی شناسایی و توسط ماموران انتظامی جزیره کیش طی یک تحقیقات گسترده شناسایی و بلافاصله دستگیر شدند.

سرهنگ رحیم جهانبخش اظهار داشت: این سه متهم با انتشار برنامه های مختلف تقلبی و تبلیغ در گروهها و فضای مجازی افراد را فریب داده و در هنگام خرید این برنامه ها با هک اطلاعات حساب افراد اقدام به کلاهبرداری می کردند.
وی افزود: این متهمان اطلاعات ۲ هزار و ۳۰۰ کارت بانکی هموطنان را سرقت کرده بودند.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کیش هم با توصیه به مردم برای خرید در فضای مجازی گفت: هموطنان هنگام خرید در اینترنت و شبکه های اجتماعی از سایت های معتبر خرید کنند و به برنامه های مختلف در کانال های مشکوک با موضوعاتی همچون خرید عضو، دریافت برنامه های ماهواره ای توجهی نکنند.
بررسی پرونده این سه متهم که یکی از مهمترین پرونده های فضای مجازی در خصوص کلاهبرداری مالی است همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی جزیره کیش در ارتباط با این کلاهبرداری ها با توصیه به مردم برای خرید در فضای مجازی گفت: هموطنان هنگام خرید در اینترنت و شبکه های اجتماعی از سایت های معتبر خرید کنند و به برنامه های مختلف در کانال های مشکوک با موضوعاتی همچون خرید عضو، دریافت برنامه های ماهواره ای توجهی نکنند.
بررسی پرونده این سه متهم که یکی از مهمترین پرونده های فضای مجازی در خصوص کلاهبرداری مالی است همچنان ادامه دارد.

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان