یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
کد خبر : 17971
همزمان با 5آذر برگزار شد : تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بندرلنگه+ تصاویر

همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بندرلنگه در سالن ورزشی خلیج فارس این شهر برگزار شد.

 

به گزارش کنگ خبر،  تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بندرلنگه صبح امروز همزمان با پنجم آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین در سالن ورزشی خلیج فارس این بندر برگزار شد و در این تجمع عظیم که با حضور مسؤولان و بسیجیان سلحشور و دلاور و با شعارهای انقلابی و ارزشی برگزار شد، بسیجیان در عهد و پیمانی مجدد یک صدا با شور و حال خاص فریاد زدند که «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، «تا زنده‌ایم، رزمنده‌ایم» و شعار همیشگی بسیجیان و رزمندگان اسلام «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

 

 فرمانده سپاه شهرستان بندرلنگه در این مراسم، اظهار کرد: بسیج مدرسه عشق و لشکرمخلص خداست و عطر آن تمام منطقه را در برگرفته و دشمن از نام بسیج می‌هراسد.

 

سید حسین فاطمی افزود: بسیجیان مردان بی‌ادعای زمان هستند و هرلحظه که فرمانده کل قوا رهبر معظم انقلاب فرمان دهد بسیج حاضر و مهیا است.

 

وی تصریح کرد: نام بسیج امروز مانند نگین انگشتری در تمام جهان طنین‌انداز است و امروز تفکربسیج  آنچنان در روحیه و جسم مردم ایران و جهان دمیده است که نمی‌شود آن را بیان کرد.

 

فرمانده سپاه وبسیج بندرلنگه خاطرنشان کرد: بسیجی با ایمان ترس در مقابل دشمن ندارد و برای منافع و اهداف نظام اسلامی همچون کوهی استوار ایستاده است.

 

 فاطمی یادآور شد: وجود بسبج افتخاربزرگی برای ملت ایران که سرچشمه همه خوبی‌ها است می‌باشدو امروزکه ۴۰سال ازبهارانقلاب اسلامی می‌گذرد و در طول این مدت بسیج در دوران دفاع‌مقدس به یک‌دانشگاه تبدیل شده و رشدنموده است و مرزهارا در نور دیده است.

 

انتهای پیام/ک

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان