دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
کد خبر : 17681
صبح امروزصورت گرفت؛ : نشست صمیمی مدیر بنادر غرب هرمزگان با تجار و بازرگانان بندرلنگه / کلنگ‌زنی مجموعه رفاهی کارگری در اداره بنادر بندرلنگه+تصاویر
 
مدیر بنادر ودریانوردی غرب هرمزگان از نشست صمیمی با تجار وبازرگانان بندرلنگه وهچنین کلنگ زنی مجموعه رفاهی در این بندر خبر داد
 

محمود صابری امروز درگفت‌وگو با کنگ خبر، از کلنگ‌زنی مجموعه رفاهی کارگران و نشست صمیمی با جمعی از تجار، معتمدین و بازرگانان در این بندر خبر داد.

وی افزود: در این مجموعه رفاهی ساختمان نمازخانه و استراحتگاه ویژه کارگران زحمتکش این بندر تجاری و همچنین محل استراحت موقت برای رانندگان نیز در نظر گرفته شده است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان اضافه کرد: احداث این مجموعه با زیر بنای  180متر با اعتباری بالغ بر 2میلیاردریال به‌زودی عملیاتی خواهد شد.

صابری با اشاره به‌اینکه این مجموعه رفاهی نیز در ابتدا توسط یکی از کارگران اسکله کلنگ‌زنی شد، تصریح شد: هدف از ساخت این مجموعه، ارایه خدمات بهتر به مردم و کارگران اسکله و رانندگان، جلوگیری از مشکلات ناشی از اسکان امن وایمن برای کارگران در سطح اسکله ومنطقه عملیاتی و همچنین ایجاد فضا برای ادای فرایض دینی است.

این مسؤول در پایان با بیان اینکه باید در همه‌جا به امکانات رفاهی کارگران توجه ویژه‌ای شود، یادآور شد: بی‌شک می‌توان کارگران را بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی دانست، زیرا در هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت رونقی دو چندان خواهد یافت و تصور پیشرفت و توسعه یک جامعه بدون حضور قشری به نام کارگر محال است.

گفتنی است، در این دیدار صمیمی جمعی از تجار دیدگاههای خود را در خصوص صادرات کالا ودیگر مسائل مربوط مطرح کردند.

انتهای پیام/ک

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان