پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
کد خبر : 17617
مدیر بنادر غرب هرمزگان خبر داد : برگزاری دوره آموزش ایمنی در منزل برای پرسنل و خانواده های کارکنان بنادر و دریانوردی بندرلنگه+ تصاویر

آموزش اصول ایمنی در منزل به منظور آمادگی خانواده های پرسنل هنگام مقابله با بحران‌های طبیعی ، حوادث غیرمترقبه و آتش سوزی در شهرک بنادر و دریانوردی بندرلنگه انجام شد.

 

“محمود صابری” مدیر بنادر غرب هرمزگان در گفتگو با کنگ خبر، گفت : در این دوره آموزشی نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی ، اصول نگهداری خاموش کننده ها درمنزل و نحوه شارژ کردن آنها توسط امامقلی خان مشاور عملیات آتش نشانی سازمان بنادر و دریانوردی به خانواده ها آموزش داده شد.

صابری هدف از برگزاری این دوره را آشنایی خانواده ها با گازگرفتگی ، ایمنی آشپزخانه ، آتش سوزی منازل مسکونی ، ایمنی کودکان در منزل و شرایط اضطراری اعلام کرد و افزود : آگاهی پرسنل و خانواده های کارکنان این بندر از وظایف فردی در زمان وقوع بحران یک امر مهم برای حصول بهترین نتیجه است که با برگزاری این دوره های آموزشی محقق می شود.

صابری با تاکید به نشان دادن فعالیت های آتش نشانی به خانواده های پرسنل  در بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت : آشنایی خانواده ها با خدمات آتش نشانی و همچنین حضور کودکان و نوجوانان در این دوره آموزشی باعث می شود تا فعالیت ها و تجهیزات آتش نشانان به خانواده ها شناسانده شود.

گفتنی است ، در پایان این مراسم  که با استقبال خانواده ها روبرو شده بود به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

انتهای پیام/ک

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان