شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
کد خبر : 17295
نماینده غرب هرمزگان در نشست مشورتی بخش شیبکوه خبر داد : برگزاری مناقصه احداث جاده اصلی روستای دیوان به گلشن / پروژه احداث جاده دیوان به گلشن به زودی کلید خواهد خورد

نماینده غرب هرمزگان در نشست مشورتی بخش شیبکوه از برگزاری مناقصه راه اصلی روستای دیوان بخش مرکزی به روستای گلشن بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه خبر داد.

به گزارش کنگ خبر، نشست مشورتی دهیاران و روسای شوراهای روستاهای بخش شیبکوه با حضور حجت الاسلام کثیر امام جمعه بخش شیبکوه، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و مهندس یگانه مدیر کل مخابرات هرمزگان و مراد زاده بخشدار این بخش در محل سالن جلسات آموزش وپرورش این بخش در شهر چارک برگزار برگزار شد.

در این نشست که با هماهنگی بخشداری شیبکوه برگزار شد، ناصر شریفی با عنوان اینکه بزودی مناقصه راه اصلی روستای دیوان بخش مرکزی به روستای گلشن بخش شیبکوه برگزار می‌گردد، اظهار کرد: صحبت‌هایی در خصوص این راه با آخوندی وزیر راه و شهرسازی صورت گرفته و ایشان نیز قول مساعد دادند و انشاالله بزودی این پروژه کلید خواهد خورد.

سپس مهندس یگانه مدیر کل شرکت مخابرات هرمزگان نیز قول بهبود وضعیت آنتن دهی موبایل و نوسازی تجهیزات را تا پایان سال در این بخش داد.
 

همچنین در پایان گزارش جامع از آخرین وضعیت آنتن دهی و سیستم ارتباطی توسط مراد زاده بخشدار شیبکوه داده شد.

در این نشست شوراها و دهیاران مطالبات و خواسته‌های خود را اعلام نمودند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس نیز در پایان با اعلام بررسی همه دغدغه‌ها و مطالبات مردم قول مساعد داد کلیه موارد پیگیری گردد.

انتهای پیام/ک

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان