یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
کد خبر : 16790
به‌دنبال انتشار گزارش از غرب هرمزگان : بخشدار مهران به منزل خانواده فقیر شعیب ۴ ماهه رفت
 

پس از انتشار گزارش روز گذشته خبرگزاری فارس با عنوان “نوزادی که نیامده غبار فقر بر گهواره‌اش نشسته است/ “خمکو” یکی از صدها نماد فقر درهرمزگان”، بخشدار بخش مهران شهرستان بندرلنگه جهت بررسی مشکلات مردم عازم روستاهای مهران شد و با حضور در منزل شعیب ۴ماهه از نزدیک وضعیت اسفبار زندگی این خانواده را مشاهده کرد.

 
 
 

 

 

 

 

به گزارش کنگ خبر به نقل از خبرگزاری فارس از بندرلنگه، پس از انتشار گزارش روز گذشته خبرگزاری فارس با عنوان “نوزادی که نیامده غبار فقر بر گهواره‌اش نشسته است/ “خمکو” یکی از صدها نماد فقر درهرمزگان”، محبوب دریا بخشدار بخش مهران شهرستان بندرلنگه با حضور در منزل شعیب ۴ماهه از نزدیک وضعیت اسفبار زندگی این خانواده را مشاهده کرد.

 

بخشدار بخش مهران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه، اظهار کرد: با اشاره به اینکه طی ۳ سال گذشته کارهای خوبی در این منطقه از جمله آسفالت راه‌های اصلی به روستاهای این بخش صورت گرفته، اما هنوز تا به آن حد مطلوب و برطرف شدن همه مشکلات این روستاها نیاز به زمان وهمکاری همه دستگاه‌ها است.

 

وی افزود: از همه روستاهایی که نامشان درخبر خبرگزاری فارس درج شده بود بازدید بعمل آوردیم و خاصه با حضور در منزل شعیب ۴ماهه در روستای خمکو از نزدیک وضعیت زندگی این نوزاد را مشاهده کردیم که می‌توان گفت که این خانواده واقعا نیازمند و محروم هستند.

 

دریا تصریح کرد: با رایزنی که با یکی از خیرین در خصوص این موضوع صورت گرفته شد قرار بر این شد با همکاری کمیته امداد کمتر از دوماه یک باب منزل دو اتاقه ۴۰متری برای خانواده شعیب ساخته شود.

 

این مسؤول در پایان با قدردانی از خبرگزاری فارس بابت انتشار و یادآوری این مشکلات، خاطرنشان کرد: رسانه می‌تواند یاری دهنده ما در انعکاس مشکلات مردم به مسؤولین و همچنین خدمات دولت به مردم باشد، خیرین و اشخاصی که تمایل  دارند می‌توانند در امر نیکو ساخت منزل برای این خانواده بی‌بضاعت ما را همیاری کنند.

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان