دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
کد خبر : 15910
: وضعیت مبهم آسفالت پل جاده لمزان به دژگان و گله‌مندی مردم
چندین سال است که جاده لمزان به دژگان و نزدیکی روستای جابند، پلی در دست احداث بوده که پس از اتمام پل مذکور آسفالت‌کشی بر روی آن مدت‌هاست که انجام نشده و این جاده به‌حال خود رها شده است.

 

به گزارش کنگ خبر به نقل از،خبرگزاری فارس از بندرلنگه در غرب هرمزگان، چندین سال است که جاده لمزان به دژگان و نزدیکی روستای جابند پلی در دست احداث بوده که بعد از اتمام  پل مذکور آسفالت‌کشی بر روی آن مدت‌هاست که انجام نشده و این جاده به‌حال خود رها شده است.

در این بین با توجه به شرایط بد پل و خرابی جاده مذکور مذکور و همچنین آب‌نمایی که در نزدیکی آن وجود دارد مشکلات عدیده‌ای برای تردد وسایل نقلیه بوجود آورده و همچنین خساراتی نیز بر اثر خرابی جاده به ماشین‌های سبک و سنگین وارد آمده است.

با اتصال جاده لمزان به پاسگاه مهران و باز شدن این مسیر علاوه بر مردم بخش مهران بیشتر رانندگانی که از منطقه بستک  قصد سفر به  بندر خمیر  جزیره قشم و حتی خود بندرعباس دارند به علت نزدیک بودن مسیر از این جاده تردد می‌کنند.

در حال حاضر این مسیر از بن‌بست خارج شده و تردد زیادی در آن انجام می‌گیرد و خرابی و معیوب بودن متمادی قسمتی از این جاده زیبنده بخش مهران نیست.

 برای همین‌منظور مردم بخش مهران از رئیس اداره راه شهرستان بندرلنگه و همچنین بخشدار این بخش تقاضا دارند که برای رفع این مشکل اقدامات لازم و اساسی را در اسرع وقت انجام دهند.

پس از درج خبری در خبرگزاری فارس
 
بخشدارمهران در خصوص آسفالت پل جاده لمزان به دژگان پاسخ داد
 
پس از درج خبری در خصوص پل فاقد آسفالت در بخش مهران در خبرگزاری فارس، بخشدار مهران از شروع زیرسازی و آسفالت پل جاده لمزان به دژگان بعد از ماه مبارک رمضان با همکاری شهرداری لمزان و راهداری بندرلنگه خبر داد.

 

محبوب دریا دقایقی پیش پس از درج خبری در سایت خبرگزاری فارس هرمزگان در خصوص گله‌مندی مردم بخش مهران از وضعیت پل فاقد آسفالت جاده لمزان به دژگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه اظهار داشت: برابر توافقی که بین اداره راهداری بندرلنگه و شهرداری لمزان با پیگیری‌های مکرر بخشداری صورت گرفته، آخرین قول شهردار این شهر این بوده است که بلافاصله پس از ماه مبارک رمضان زیرسازی پل جاده لمزان به دژگان انجام خواهد شد.

بخشدار بخش مهران شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: رئیس اداره راهداری بندرلنگه نیز قول مساعد داده‌ است به محضی که زیرسازی پل مذکور انجام شد با توجه به حجم کم‌ کار، آسفالت لازم از پیمانکار راه روستایی هرا تهیه و با اعزام ماشین‌آلات راهسازی نسبت به آسفالت این پل اقدام خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان