شهردار بندرکنگ: :

محیط زیست هرمزگان جوابگوی استعلامات شهرداری‌ها در خصوص شهرک صنعتی باشد/سردرگرمی سرمایه‌گذاران صنوف مزاحم بعلت نبود مکان سرمایه‌گذاری در بندرلنگه

شهردار بندرکنگ با تاکید بر لزوم پاسخگویی اداره‌کل محیط زیست هرمزگان در خصوص استعلامات شهرداری‌ها در زمینه ایجاد شهرک صنعتی، گفت: سرمایه‌گذاران با توجه به نبود شهرک صنعتی باید کجا سرمایه‌گذاری کنند؟

به گزارش کنگ خبر به نقل از،  خبرگزاری فارس از بندرلنگه، ایوب زارعی عصر امروز در کمیته اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان بندرلنگه در خصوص اقدامات سرمایه‌گذاری در بندرکنگ، اظهار داشت: کارخانه آسفالت این بندر با جذب ۱۰نفر نیرو به صورت مستقیم و تعداد زیادی نیرو به صورت غیرمستقیم و با ارائه خدمات به روستاها وشهرها در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

 

وی افزود: مدت قریب به ۲ سال است که در مجموعه بندرکنگ به دنبال ایجاد شهرک‌های صنوف مزاحم هستیم و درخواست دادیم و جانمایی و مطالعات نیز انجام شده و حال با توجه به محدودیت‌هایی که در ضوابط است اتاق اصناف و صنعت معدن شهرستان بندرلنگه نمی‌توانند مجوزهای لازم را صادر کنند حال با این حال با توجه به نبود مکان و این شهرک، سرمایه‌گذاران کجا سرمایه‌گذاری کنند.

 

شهردار بندرکنگ اضافه کرد: در شهرک صنعتی بندرلنگه با توجه به نزدیکی به مجتمع مسکونی از یک‌ طرف و دانشگاه از طرف دیگر نمی‌توان صنوفی را ایجاد کرد.

 

زارعی تصریح کرد: اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان و این اداره در بندرلنگه پاسخگوی استعلامات شهرداری‌ها در خصوص مکان شهرک صنعتی جدید باشند و اگر پیشنهادی نیز دارند ارائه دهند تا این مشکل هر چه زودتر مرتفع گردد.

 

وی در پایان با اشاره به راه‌اندازی جمعه بازار در بندرکنگ، گفت: هدف ما از راه‌اندازی این بازارچه رونق گرفتن شهر و جذب گردشگر  و ترویج صنایع دستی از سایر نقاط استان است، همچنین تشریفات هتل پنج ستاره در شهرستان بندرلنگه در حال انجام است.

 

انتهای پیام/ک

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان
تمام حقوق این سایت برای © 2017 پایگاه خبری شهرستان بندرلنگه وبندرکنگ. محفوظ است.
مجری طرح : کانون تبلیغات گوگانا | طراح سایت : علی شادمانی(09174654564)