پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
کد خبر : 13782
: حمایت جمعی از فعالان فرهنگی، مذهبی شهرستان بندرلنگه از(( جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی))

 

جمعی از فعالان فرهنگی، مذهبی، سیاسی، اجتماعی وهنری شهرستان بندرلنگه طی بیانه‌ای حمایت خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و این حرکت خودجوش ومردمی اعلام کردند.

 

به گزارش کنگ خبر، جمعی از فعالان فرهنگی، مذهبی وسیاسی واقشار مختلف مردم شهرستان بندرلنگه طی بیانیه ای حمایت خود را از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» واز این حرکت خود جوش مردمی اعلام کردند.

گفتنی است، اعضای موسس این جبهه مردمی ۵ دی ماه سال جاری با حضور در مجموعه سرچشمه تهران و در جمع خبرنگاران با قرائت بیانیه‌ای رسماً اعلام موجودیت کردند.

هیئت مؤسس این جبهه که ریاست آن بر عهده حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین رحیمیان است، آقایان یحیی آل‌اسحاق، مهدی چمران، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد، محمود خسروی وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی، نادر طالب‌زاده و خانم مرضیه وحید دستجردی هستند.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است

(بسمه تعالی)

ما مردم ولایت مدارتشیع وتسنن، شهید پرور، آگاه و موقعیت شناس و جوانان آتیه سنج، آینده نگر، با بصیرت و زنان و دختران حماسه ساز این خطه از خلیج تا ابد فارس و حامیان و رهروان ولایت برخود لازم می‌دانیم، همیشه و همگام همچون مبارزات اوایل انقلاب علیه رژیم شاهنشاهی و حضور حداکثری در ۸ سال دفاع مقدس و جنگ حق علیه باطل و دیگر برنامه‌ها و مناسبت ها انقلاب در پی فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تمامی صحنه ها حضور فعال داشته باشیم، و در هر زمان و مکانی و برهه ای که بدانیم کوچکترین خطری و خدشه ای بخواهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل تلاش‌ها و مجاهدت‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و هزاران شهید گلگون کفن و خلف صالحش امام خامنه ای (مدظله العالی) وارد شود، تمام وقت خود را وقف انقلاب نموده و از جان و مال خود در راه حفظ و تداوم انقلاب گذشته و از هیچ کوششی و مجاهدتی دریغ نمی کنیم.

دشمنان قسم خورده این نظام  را از پا درآورده و با یک اشاره مقام معظم رهبری همچون ۹دی سال ۸۸ که مردم با بصیرت و آگاهی  کامل آن فتنه اکبر را در نطفه خاموش کردند اجازه نخواهیم داد و تا قطره ای خون که در رگهای ما جریان دارد وجبی از این خاک عزیز ایران از دست رود.

ما هم همچون دیگر قسمت ها، بخش ها، شهرهای کشور عزیز ایران اسلامی وظیفه داریم حمایت خود را از هرگونه تشکل، حزب، جبهه ای که دوست دار نظام و دنبال رو فرمایشات مقم معظم رهبری و تداوم نظام میباشد اعلام بداریم

از آن جایی که جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با هدف مبارزه با فساد اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم توسط نیروهای انقلابی و دلسوزان نظام در سراسر کشورتشکیل گردیده، ما مردم بصیر و نیروهای ولایی حمایت قاطعانه خود را از این جبهه مردمی اعلام نموده و در راستای ماموریتها و اهداف این جبهه همگام با دیگر مردم ایران اسلامی از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهیم کرد.

*خدایا تا ظهور دولت یار امام خامنه ای را نگه دار*

به زودی اسامی حامیان ((جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی )) در شهرستان بندرلنگه در این پایگاه خبری منتشر می‌شود

 

 

 

 

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان