پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۸
کد خبر : 13767
فرمانده بهداری شمال خلیج فارس نیروی دریایی سپاه خبر داد : ویزیت رایگان ۵۲۶۴ نفر طی چهار روز در بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در بندرلنگه

خبرگزاری فارس: ویزیت رایگان 5264 نفر طی چهار روز در بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در بندرلنگه

فرمانده بهداری شمال خلیج فارس نیروی دریایی سپاه از ویزیت رایگان ۵ هزار و ۲۶۴ نفر طی چهار روز در بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در بندرلنگه خبر داد.

به گزارش کنگ خبر،ارسلان رستمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه در حوزه غرب استان هرمزگان با اشاره به مراجعه تعداد زیادی از مردم از مناطق و روستاهای مختلف بندرلنگه به بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در روستای باورد، اظهار داشت: از ۱۱ دی که این بیمارستان افتتاح شد تا پایان وقت کاری عصر دیروز، تعداد ۵ هزار و ۲۶۴ نفر از مراجعه کنندگان به این مرکز ویزیت شدند.

 

وی افزود: تاکنون در بخش‌های آزمایشگاه به تعداد ۲۳۸ نفر، رادیولوژی ۷۵ نفر، درمانگاه ۲ هزار و ۷۴۳ نفر، اتاق عمل ۲۴ نفر، دندانپزشکی ۸۱۸ نفر خدمات پزشکی ارائه شد.

 

فرمانده بهداری شمال خلیج فارس نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: همچنین تعداد ۸۱۸ نفر توسط پزشک متخصص دندانپزشکی، ۱۰۵ نفر در بخش اورژانس برادران، ۱۲۳ نفر اورژانس خواهران و ۶۸ نفر از بانوان نیز نزد کارشناس مامایی نیز ویزیت رایگان شدند.

 

رستمی تصریح کرد: همچنین تعداد ۱۱۴۵ نفر دارو به صورت رایگان دریافت کردند و همچنین ۲۴۳ نفر تاکنون سونوگرافی و ۱۴۰ نفر بینایی و ۳۵ نفر شنوایی‌سنجی انجام داده‌اند و مبلغ تقریبی ۱۴۹ میلیون و ۹۹۵ هزار و ۹۱۶ تومان ارزش عملکردی این ۴ روزه نیز محاسبه شده است.

 

وی با اشاره به اینکه امروز نیز آخرین روز از برپایی این بیمارستان صحرایی است، یادآور شد: صبح امروز از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر و بعد از ظهر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ نیز پزشکان متخصص آماده ویزیت و ارائه خدمات به عموم مردم هستند.

 

گفتنی است، بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در ۱۵ کیلومتری شمال بخش مرکزی بندرلنگه در روستای باورد توسط فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه برپا شده و در این بیمارستان کاملا مجهز اکیپی از پزشکان متخصص از جمله جراحی، بیهوشی، داخلی، ارتوپدی، گوش حلق و بینی، چشم، سونوگرافی، اطفال، طب اورژانس، قلب جهت ویزیت بیماران حضور دارند و همچنین این بیمارستان به اتاق عمل مجهز، آزمایشگاه، رادیولوژی، دندانپزشکی و داروخانه نیز مجهز است که خدمات در این قسمت‌ها نیز رایگان ارائه می‌شود.

 

انتهای پیام

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان