پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۶
کد خبر : 13764
رئیس آتش نشانی بندرلنگه خبر داد : انجام ۴ عملیات مهار آتش توسط آتش‌نشانی بندرلنگه در هفته جاری

خبرگزاری فارس: انجام 4 عملیات مهار آتش توسط آتش‌نشانی بندرلنگه در هفته جاری

رئیس آتش‌نشانی شهرداری بندرلنگه از انجام ۴ عملیات مهار آتش توسط آتشنشانی این بندر در هفته جاری خبر داد.

به گزارش کنگ خبر، بهرام شافعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه از انجام ۴ عملیات مهار آتش در نقاط مختلف شهر بندرلنگه خبر داد.

 

وی با اشاره به وقوع چندین مورد آتش سوزی در بندرلنگه، افزود: یکی از این موارد مربوط به آتش‌سوزی منزل مسکونی واقع در خیابان پشت پمپ بنزین بندرلنگه به علت اتصال سیم برق بود که با حضور به موقع نیروهای این مرکز ، آتش سریعا مهار شد.

 

رئیس آتش‌نشانی شهرداری بندرلنگه با اشاره به آتش سوزی در آشپزخانه یکی از منازل مسکونی در بندرشناس، اضافه کرد: از آنجا که بندرشناس از روستاهای این بخش می‌باشد و در محدوده کاری ما نیست ولی بر حسب وظیفه انسانی در این روستا نیز عملیات مهار آتش سوزی را انجام دادیم که علت اصلی سانحه نشت گاز بوده است.

 

شافعی اضافه کرد: یک مورد آتش سوزی قایق صیادی در کوی گشه نیز گزارش شد که نیروهای امدادی این واحد بلافاصله در محل حاضر شدند و به انجام عملیات خاموش کردن آتش پرداختند ، این قایق در محل نگهداری خود در اتاقی که قرار داشت به علت اتصال سیم برق و وجود بنزین در محل نگهداری، قایق آتش گرفته بود.

 

وی با اشاره به آتش سوزی در یکی از واحدهای مسکونی واقع در ۵۰۰واحدی بندرلنگه، گفت: علت آتش سوزی این واحد نیز اتصال سیم پریز برق گزارش شده است.

 

رئیس آتش نشانی بندرلنگه در پایان گفت: در موردی نیز ورود مار سمی نیز گزارش شد که باعث وحشت اهالی منزل گردید که ماموران بی درنگ در محل حاضر شدند و مار را به دام انداختند.

 

انتهای پیام/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان