سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۰
کد خبر : 13752
جانشین بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه خبر داد : ویزیت رایگان ۲۰۸۴ نفر طی دو روز در بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در بندرلنگه

خبرگزاری فارس: ویزیت رایگان 2084 نفر طی دو روز در بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در بندرلنگه

جانشین بیمارستان صحرایی حضرت قائم(عج) نیروی دریایی سپاه از ویزیت رایگان ۲ هزار و ۸۴ نفر طی دو روز در بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در بندرلنگه خبر داد.

به گزارش کنگ خبر،محمدرضا احمدی آسوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه در حوزه غرب استان هرمزگان با اشاره به مراجعه تعداد زیادی از مردم منطقه بندرلنگه به بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در روستای باورد، اظهار داشت: از ۱۱دی که این بیمارستان افتتاح شد تا پایان وقت کاری عصر دیروز ، تعداد ۲۰۸۴ نفر از مراجعه کنندگان به این مرکز ویزیت شدند.

 

وی افزود: تاکنون در بخش های آزمایشگاه به تعداد ۹۶ نفر، رادیولوژی ۳۷ نفر، درمانگاه ۱۳۱۲ نفر، اتاق عمل ۱۱ نفر، داندانپزشی ۲۴۲ خدمات پزشکی ارائه شد.

 

جانشین بیمارستان صحرایی حضرت قائم(عج) نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: همچین تعداد ۲۴۲ نفر توسط پزشک متخصص دندانپزشکی، ۶۳ نفر در بخش اورژانس برادران، ۷۱ نفر اورژانس خواهران ویزیت رایگان شدند.

 

احمدی آسوری تصریح کرد: همچنین تعداد ۴۴۵نفر دارو به صورت رایگان دریافت کردند و تاکنون نیز مبلغ ۵۴ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش عملکردی این دو روزه نیز محاسبه شده است.

 

وی یادآور شد: صبح امروز از ساعت ۸صبح الی ۱۲ ظهر و بعد از ظهر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ نیز پزشکان متخصص چشم پزشکی، داخلی، اطفال، گوش، حلق و بینی، جراح عمومی، زنان و زایمان، سونوگرافی، طب اورژانس و ارتوپدی آماده ویزیت و ارائه خدمات به عموم مردم می‌باشند.

 

جانشین بیمارستان صحرایی حضرت قائم(عج) نیروی دریایی سپاه در پایان گفت: همچنین صبح دیروز کلاس روانشناسی خانواده  با حضور روانشناسان این بیمارستان در مدارس روستاهای بخش مرکزی بندرلنگه برگزار شد و همچنین صبح امروز کلاس‌های دندانپزشکی و بهداشت در دیگر مدارس برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است، بیمارستان صحرایی شهدای ندسا در ۱۵ کیلومتری شمال بخش مرکزی بندرلنگه در روستای باورد توسط فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه برپا شده و در این بیمارستان کاملا مجهز اکیپی از پزشکان متخصص از جمله جراحی، بیهوشی، داخلی، ارتوپدی، گوش حلق و بینی، چشم، سونوگرافی، اطفال، طب اورژانس، قلب جهت ویزیت بیماران حضور دارند وهمچنین این بیمارستان به اتاق عمل مجهز، آزمایشگاه، رادیولوژی، دندانپزشکی و داروخانه نیز مجهز است که خدمات در این قسمت‌ها نیز رایگان ارائه می‌شود.

 

انتهای پیام/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان