سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۷
کد خبر : 13742
مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه: : رسیدگی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت یکی از اولویت‌های آموزش و پرورش بندرلنگه است

خبرگزاری فارس: رسیدگی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت یکی از اولویت‌های آموزش و پرورش بندرلنگه است

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه گفـت: یکی از اولویت‌های آموزش و پرورش بندرلنگه رسیدگی به مشکلات دانش‌آموزان بی‌بضاعت در حد توان این اداره است.

به گزارش کنگ خبر به نقل از، خبرگزاری فارس از بندرلنگه در حوزه غرب استان هرمزگان، ایرج سوغانی امشب با حضور در منازل تعدادی از دانش‌آموزان بی‌بضاعت بندرلنگه با خانواده‌های آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

ایرج سوغانی در حاشیه این دیدارها با اشاره به اینکه مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان همیشه بر رفع نیازهای دانش آموزان بی‌بضاعت تاکید داشته‌ و پیگیر نیز بوده‌اند، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های آموزش وپرورش بندرلنگه رسیدگی به مشکلات دانش آموزان بی بضاعت در حد توان این اداره است که به جد این موضوع را نیز پیگیری کردیم.

 

وی افزود: همکاران فرهنگی ما نیز توجه ویژه‌ای به این موضوع دارند و همکاری خوبی در کمک به این دانش آموزان و خانواده‌های آنان را تا کنون داشته‌اند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: برخی از دانش آموزان با توجه به معضلاتی همچون فقر، اعتیاد والدین، طلاق و دیگر موارد دچار سرخوردگی می‌شوند و شاید در روند تحصیلی خود دچار مشکلاتی نیز شوند که ما در اداره آموزش و پرورش با شناسایی این دانش آموزان با کمک معاونت پرورشی و مشاوران آموزش و پرورش و دیگر موارد پیش بینی شده به کمک آنها آمدیم.

 

سوغانی در پایان یادآور شد: آموزش و پرورش رکن اساسی پرورش و تربیت آینده‌سازان این کشور اسلامی است لذا باید مردم و مسوولان به کمک این نهاد بیایند تا بتوانیم در این مسیر موفق‌تر از گذشته عمل کنیم.

 

انتهای پیام/۳۲۶۴/آ ۱۰/

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان