صبح امروز :

مراسم باشکوه بزرگداشت ۹دی در رطوبت ۹۶درصدی بندرلنگه برگزار شد+ تصاویر

خبرگزاری فارس: مراسم باشکوه بزرگداشت 9دی در رطوبت 96درصدی بندرلنگه برگزار شد

مراسم با شکوه بزرگداشت یوم الله ۹دی در هوای شرجی و رطوبت ۹۶درصدی همراه با مه غلیظ صبحگاهی در بندرلنگه برگزار شد.

به گزارش کنگ خبر به نقل از، خبرگزاری فارس از بندرلنگه در حوزه غرب استان هرمزگان، صبح امروز مراسم با شگوه بزرگداشت یوم الله ۹دی با حضور آیت الله سید محمد جواد رکنی امام جمعه، سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، روحانیون و طلاب، فرماندهان نظامی و انتظامی و تعدادی از مسؤولان و اقشار مختلف مردم شهرستان بندرلنگه در محل حوزه علمیه آل البیت(ع) این بندر در هوای شرجی با رطوبت ۹۶درصدی و دمای ۲۱درجه بالای صفر و ۱۰۰درصدی نم نسبی همراه با مه رقیق صبحگاهی برگزار شد.

 

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن فقیهی‌فر اظهار داشت: ۹دی به واقع انقلابی دیگر بود و پس از تسخیر لانه جاسوسی ۹دی روز بصیرت و به عنوان انقلابی دیگر شناخته شده است.

 

وی افزود: این روز مهم که نطفه عطف تاریخ انقلاب است باید همواره یادآوری شود چراکه عده‌ای فریب خورده با رمز تقلب در انتخابات تعدادی را با ادعای تقلب در انتخابات و براندازی و کودتای مخملی به کف خیابان آوردند و فتنه را انداختند.

 

امام جمعه موقت بندرلنگه اضافه کرد: این قدرت الهی و نظام جمهوری اسلامی بود که مردم انقلابی را به میدان آورد تا چشم فتنه را کور کنند و مردم ما باید آگاه باشند که کار شیطان وسوسه است و عده ای نیز بودند که این چنین در طول تاریخ فریب مکر وحیله دشمن و شیطان را خوردند.

 

فقهیی با اشاره به بد عهدی وغیر قابل اعتماد بودن آمریکا، گفت: در طول تاریخ آمریکایی‌ها خود را در بد عهدی نشان دادند و آن‌هایی که خواب آمریکا را می‌بینند خداوند آنها را بیدار کند و با بد عهدی آمریکا در مسئله برجام ما آمریکا را بیشتر شناختیم و مسئله برجام دشمن شناسی ما را بیشتر کرد.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان
تمام حقوق این سایت برای © 2017 پایگاه خبری شهرستان بندرلنگه وبندرکنگ. محفوظ است.
مجری طرح : کانون تبلیغات گوگانا | طراح سایت : علی شادمانی(09174654564)