یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵
کد خبر : 13440
امام جمعه بندرچارک: : تغییر نام محله سلمان فارسی به نام یکی از شیوخ عرب به وحدت صدمه می‌زند

خبرگزاری فارس: تغییر نام محله سلمان فارسی به نام یکی از شیوخ عرب به وحدت صدمه می‌زند

امام جمعه بندرچارک با انتقاد از شورای اسلامی این شهر گفـت: حرکت کم‌خردانه و قابل تأمل مسؤول و اعضای شورای شهر در تغییرنام محله سلمان فارسی به نام هارون یکی از شیوخ عرب خلیج نشین وحدت را مورد هجمه قرار ندهد.

به گزارش کنگ خبر به نقل از،خبرگزاری فارس از بندرلنگه در حوزه غرب استان هرمزگان، حجت‌الاسلام عباس کثیر ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نمازجمعه، اظهار داشت: نباید از رحمت و غفران خداوند ناامید شد باید به رحمتش و غفرانش امید داشت و به سوی آن بازگشت تاجایگاهمان همان بهشت جاویدان رفت و از نعمتهایش بهره برد و درکنار بندگان مؤمن دیگرش باشیم.

 

وی با اشاره به مناسبت‌های جاری و درپیش رو افزود: یکی از مناسبت‌های اخیر سالروز تأسیس نهضت سوادآموزی به فرمان امام راحل در سال ۵۸ است که هدف و فرمان امام راحل این بود که در مملکت همه باید ازنعمت سواد برخوردار باشند و بی‌سوادی دراین مرزوبوم نباید باشد و سواد علم ثروت،  صنعت، تکنولوژی، پیشرفت و استقلال را به ارمغان می‌آورد.

 

امام جمعه بندرچارک با تبریک به مناسبت میلاد حضرت عیسی ، بیان داشت: حضرت مسیح از پیامبران و معجزات بزرگ الهی است واین پیامبر در نزد خداوند تبارک وتعالی جایگاه رفیعی دارد.

 

کثیر با اشاره به  روز۹دی، این روز را روز بزرگ بصیرت وهمراهی میلیونی مردم شریف وفهیم ایران همراه بارهبری بزرگوارایران دانست وگفت:  دشمنان داخلی وخارجی پیوسته درحال برنامه‌ریزی وطرح براندازی این انقلاب هستند که باتوکل به خداوند وبصیرت مردم شریف ایران این انقلاب پا برجاخواهد ماند.

 

وی در پایان یادآور شد: روز۹دی نشان دادکه فتنه هنوز وجود دارد اما مردم بصیروفهیم ایران وخداوند تبارک وتعالی پشتیبان وحامی این انقلاب وحکومت اسلامی علوی هست.

 

کثیر تصریح کرد: آمریکا دست ازدشمنی با ایران برنخواهد داشت وخواص وعوام باید آماده دفاع همه جانبه باشیم، سفارش همیشگی رهبر عزیز به خواص وعوام ملت این است که باید بصیرت داشته باشیم ودشمن رابشناسیم.

 

امام جمعه بندرچارک خاطرنشان کرد: حرکت کم‌خردانه وقابل تأمل مسؤول و اعضای شورای شهردر تغییرنام محله سلمان فارسی به نام هارون یکی از شیوخ عرب خلیج نشین وحدت و زندگی پرازمحبت ومسالمت آمیزاین شهر را مورد هجمه قرار می‌دهد.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان